Запитати у лікаря

Будемо раді відповісти на усі Ваші запитання
Ліпкевич Іван Володимирович
Доброго вечора! В мене батько переживає менінгоенцифаліт. Прийшов у свідомість, однак нервова система уражена на 80%. Реаніматологи кажуть шукати реабілітологів щоб відновити рухи тіла, мову і інше. Чи надає ваш центр реабілітаційні послуги такого хворого?
Лікар

Доброго дня, дякуємо за Ваше запитання. Так, ми можемо розглянути питання госпіталізації Вашого батька до нас в клініку, але мусимо попередньо уточнити деяку інформацію стосовно його захворювання. Для цього просимо Вас звязатись з нами за тел. 0974574011, 0503720006, або звернутись самостійно. З повагою, МЦ Реавіта

Михалевич Лідія Василівна
5.09.2017 року мені проведено операцію на спинному мозгу , діагноз - "Інтрамедулярна пухлина на рівні TH-VIII-THXI. Прогресуючий нижній парапарез. Виражений торакалгічний синдром. Порушення функції тазових органів по типу затримки". В даний час я можу стояти на ногах і пересуваюся за допомогою ходунок. Чи можу я у Вас повести курс реабілітації?
Ліпкевич Іван Володимирович
Доброго дня!
У батька стався інсульт (56 років). Завезли в Радехівську районну лікарню (140 км. від Рівного). Відняло ліву сторону повністю. Чи можна перевезти його в Рівне?
Дякую!
Берещук Валерий Иванович
Батькови 84 роки 9 грудня стався инсульт видняло ливу сторону розмовляэ при розуми чи можливо поставити його на ноги?
леся
Добрый день!
Интересует лечение в санатории женщины 55 лет после инсульта двигается только правая рука, говорит.
Стоимость лечения и проживания (что входит). Поскольку сама себя не обслуживает, какие у вас возможности? Будет сопровождающие лицо, стоимость за его проживание и пр. Есть ли возможность принять в декабре. Какие документы от нас потребуются?

89884075583
Лікар

Добрий день!

У вартість перебування не входить вартість лабораторних обстежень та ліків ( якщо це буде потрібно- це буде визначатись після огляду). Ми не потребуємо перебування супроводжуючих осіб, так як самі забезпечуємо догляд під час перебування у нас в клініці. 

Ми зможемо прийняти пацієнтку в грудні, від Вас потрібно виписки зі стаціонару, якщо такі є, та зв'язатися з нами для уточнення деталей по стану хворої та дати госпіталізації за тел. +380974574011 або +380503720006. 

Дякуємо, чекаємо на Ваш дзвінок

з повагою, МЦ Реавіта

Думановька марина
Скільки часу триває реабілітіція ,які аналізи треба мати при собі?
Лікар

Доброго дня!

На реабілітацію іногородніх приймаємо. Тривалість курсу реабілітаціі індивідуальна для кожного пацієнта, рекомендованою тривалістю реабілітаціі є від 4 тижнів. По вартості курсу реабілітаціі - в залежності від важкості стану хворого, що ми можемо остаточно оцінити вже при поступленні пацієнта. При поступленні бажано мати всю медичну документацію пацієнта. Більш детальну інформацію можете отримати за контактними телефонами (050) 372-00-06, (097) 457-40-11

З повагою, 

МЦ Реавіта

думановська марина вікторівна
Чи приймаєте ви іногородніх?Скільки коштує лікування і перебування?

Vasilets Svitlana Oleksandrivna
у моєї подруги 27 вересня цього року стався крововилив у мозок, до цієї пори знаходиться в комі в нашій районній лікарні. Самостійно не дихає, лікарі кажуть, що нема ніяких шансів, тому що великий крововилив. Ми віримо в її одужання, але так тяжко через цю невідомість...Скажіть, будь ласка, чи маємо ми якісь хоч шанси?
Андрусяк Оксана Дмитрівна
Доброго дня , в мого родича стався ішемічний інсульт він ще на лікуванні в відділенні судинної неврології.Втрачена мова , і погано працює кисть правої руки.Скажіть, будь -ласка , чи можна одразу після виписки звертатися до вас за допомогою, чи займаєтеся відновленням мови?Яка ціна лікування?Дуже дякую наперед!
Лікар

Доброго дня! ТАк ми з такими хворими працюємо. Пацієнтам з такими порушеннями, не те що можна- треба якнайшвидше починати працювати над відновленням втрачених функцій, чим швидше - тим краще. В реабілітаційній команді нашого центру працюєть лікарі- неврологи, фізичні терапевти (реабілітологи), логопеди-афазіологи (займаються порушеннями мови та ковтання). ВАртість курсу реабілітації залежить від важкості стану пацієнта і порушених функція, тому для уточнення стану хворого і, відповідно, вартості курсу реабілітації - зверніться за котактним телефонм лікаря-невролога : 067-364-72-54 - Левківський Олексій Олександрович.

Зулим Ірина Степанівна
Доброго дня.Скажіть будь ласка у мого тата стався інсульт у травні 2017року відказало ліву сторону,він пролікувався два курси на ногу помалу стає з лісочкою а руки невідчуває тільки часом відчуває болі у руці що недають йому спати.Чи є ще у нас шанси що рука його буде здорова і що нам робити із цією проблемою бо наш лікар що лікує мого тата сказала що вона уже незнає що робити і щансу на здорову руку у нього неж немає.Підскажіть будь-ласка що нам робити?Зараніє дякуємо.
Лікар

Доброго дня! В пацієнтів після інсульту функція руки, справді, відновлюється гірше, ніж функція ноги, але для її відновлення треба з пацієнтом інтенсивно займатись фізичною реабілітацією, бажано, якнайшвидше після інсульту. Біль в плечі хворої руки має свої, дуже часто, типові причини, які усуваються в процесі реабілітації, завдяки втручанню лікарів-неврологів, ерготерапевтів. Тому порадою для вашого батька однозначно буде лікування і реабілітація в умовах реабілітаційного центру, чим ми і займаємось. Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за контактними телефонами лікарів-неврологів: 067-364-72-54 (Олексій Олександрович).