Запитати у лікаря

Будемо раді відповісти на усі Ваші запитання
Дон Ольга Александровна
Здравствуйте, можно узнать подробнее сколько стоит реабилитация ? Основной диагноз Политравма, левосторонний гемипарез, лежачая, травма была в январе этого года , могу сама сеть, кушать и всё. И сколько примерно времени нужно для реабилитация?Спасибо.
Будько Марія Анатоліївна
Ми після ендоваскулярної операції по закриттю аневризми .Правобічний монопарез правої ноги .Сідаємо з допомогою.Стоїмо також з допомогою,їсти може сам.Підскажіть детальніше,чи у вас є реабілітація з такими людьми та як вона проходить ?
Лікар

Доброго дня, ми займаємося такими пацієнтами. Після поступлення пацієнта, проводиться огляд мультидисциплінарної команди та призначаються комплекс реабілітаційних міроприємств. Для більш детальної відповіді, передзвоніть нам за тел. +380974574011 або +380503720006. Дякуємо, МЦ Реавіта

Савчук Олександр Юрійович
Травма спиного мозку грудний віділ 9 хребець спиний мозок нерозірваний ненадорваний ушиб був.Можливо стати на ноги
Лікар

Добрий день, не можемо дати відповідь на Ваше запитання однозначно, тому що треба бачити пацієнта та додаткові обстеження. Якщо можете, зателефонуйте нам за тел. +380974574011 або +380503720006 для уточнення даних. Дякуємо, МЦ Реавіта

Сапіга наталія
Хвора яка після операції неприходе до свідомості,сама не ковтає,чи зможете
ВИ ВЗЯТИ НАС НАС РЕАБІЛІТАЦІЮ
Лікар

Передзвоніть нам за тел. +380974574011 або +380503720006 для уточнення захворювання, що призвело до такого стану. Дякуємо, МЦ Реавіта

TS09LE08I3X www.yandex.ru
TS09LE08I3X www.yandex.ru
Губанова Олена
Добрий день. Чи приймаєте ви пацієнтів із шийними травмами С6-С7. Наразі на реабілітації в Модричах з 02.09.21.
Лікар

Доброго дня, так, ми займаємося такими пацієнтами. Для того, щоб уточнити деталі, передзвоніть нам за тел. +380974574011 або +380503720006. Дякуємо, МЦ Реавіта

Сень Ірина Михайлівна
Прошу вибачення у центру за емоційний допис! Вибачте мене! Просто за місяць часу вже нерви здають! Вибачте за передчасний відгук! Дякую за швидке реагування!
Сень Ірина Михайлівна
Доброго дня! Вчора мою маму поклали до вас на лікування та реабілітацію. Ми оплатили повністю 2 тижні роботи вашого центру, гадаючи що з нею будуть займатися. Вчора її ніхто не садив не підіймає, це ми списали на перший день. Сьогодні приходить інструктор і каже, що займатися з нею не буде, бо не знає чи її можна піднімати. До понеділка ніхто робити нічого не буде. Питання: нам добавлять ці втрачені дні чи через 13 днів скажете знову платити? Невже у вас все зацикленно на грошах??? Ще питання, чи не поставлять ці три дні мою маму в стан безповоротності, коли потім вже нічого зробити не можна буде??? Три дні в її стані- це дуже багато!!! В нас на її лікування в лікарнях пішло вже майже 200тис грн, ви думаєте це підйомна сума простим українцям, що ми можемо так просто кожні два тижні 40 тис віддавати? Весь час в нас на вагу золота! Дайте відповідь, якщо у вас є совість!
Хнаєва Галина
Доброго дня!
Минулого року у травні брат прооперований по закриттю аневризми головного мозку з розривом (кліпсування). Внаслідок крововиливу - правобічний парез ноги та руки, спавстична контрактура правого кульшового та колінного суглобів. Цього року у липні переніс ще одну малоінвазивну операцію по відновленні аневризми - запустили спіраль.
В нього були множинні аневризми, одна із яких з розривом. На даний момент всі аневризми закриті.
Сидить (треба допомогти піднятися з ліжка), робить кілька кроків у ходунцях, їсть сам лівою рукою.
Чи можете Ви нам допомогти поставити брата на ноги?
Скільки часу необхідно у вас бути на реабілітації?
Чи потрібно комусь із рідних з ним залишатися на період реабілітації?
Лікар

Доброго дня, дякуємо за Ваше запитання. Ми можемо взяти Вашого брата до нас в заклад для проведення реабілітації. Більш вичерпну відповідь надіслано Вам на Ваш e-mail. Для уточнення інших питань- передзвоніть нам за тел. +380974574011 або +380503720006. Дякуємо, МЦ Реавіта

Пилипчук Любов Григорівна
Добрий день! 2.08.2020р. в сина стався ішемічний інсульт. Уражена права сторона. Пройшов реанімвцію, після виписки відновилася ходьба. (щадяще, без палки, з другого поверху на вулицю, промятю ходив 3 км). Говорить нормально, не читає. Проблеми з памятю, часткове ігнорувої руки. З усіх проблем пока виділю одну- зявився біль на правій стороні (нога, рука, вухо), що провокує депресійний стан, затрудняє ходіння.
Підскажіть, будь ласка, як лікуватись, як боротися з болем? Хворий вважає, що треба часу і біль пройде. Дуже просить сімя і чекає Ваших порад, рекомендацій, кардинальних заходів. Сину 61 рік.
З великою поваго до Вас,
сімя хворого
Лікар

Добрий день, для зменшення болю можна використати нестероїдні протизапальні препарати, наприклад мелоксікам 15 мг 1 р/д після їжі та прегабаліни ( лірика або його генерик в дозі 75-150 мг почати на ніч та, по потребі, збільшувати дозу до отримання стійкого зменшення больових відчуттів. МЦ Реавіта.