Запитати у лікаря

Будемо раді відповісти на усі Ваші запитання
Василевська В.Ю.
Доброго дня! Мене цікавить таке питання: мій дідо лежить в міській лікарні з ішемічним інсультом(говорить, кінцівками рухає, потрохи встає....). Мене цікавить подальша реабілітація у вашому центрі щоб не лежати чи можливий виїзд надім і вартість.....
Лікар

Доброго дня! З хворими після інсульту ми зацмаємось, але щоб знати план необхідних реабілітаційних втручань - нам треба детальніше знати стан пацієнта (це краще безпосередньо обговорити, хоча б по телефону по телефону з лікарем нашого центру http://reavita.rv.ua/contacts). На даний момент, нажаль, виїзду додому забезпечити ми не можемо. ВАртість курсу реабілітації залежить від важкості стану і, враховуючи ту картину, яку ви писуєте -це буде Комплекс «Нейрореабілітація пацієнтів з порушенням функціональної незалежності середнього ступеню (за шкалою Бартел >40 балів)» вартість якого ви можете подивитись в прайс-листі- http://reavita.rv.ua/prices 

Сергій
Чи можлива консультація кардіолога та невролога на дому?
Лікар

Доброго дня! Можлива консультація невролога на дому - для цього необхідно попередньо зареєструватись на реєстратурі  - http://reavita.rv.ua/contacts.

Сынюк Рената Романивна
Чи зможете записаты на прийом до доктора в Нас права ножка кривиця
Лікар

Доброго дня! В нашому центрі проводиться консультативний огляд пацієнтів, але тільки дорослих (старше 18 років). Для запису на прийом зверніться за контктним телефоном реєстратури.

Кисіль Дмитро Миколайович
Добрий день, я читав що після консультації лікаря-кінезіолога лікарь дає вправи для щоденного виконання.Чи ви даєте такі вправи?В мене тягне шию і колить під лівою лопаткою і віддає в лівому лікті це приводить до оніміння мізинця на лівій руці.Чи ви можете мені допомогти?дякую
Делейчук Тетяна Андріївна
Чи можливе видужання після інсульту, якщо це сталося 1,5 року тому . Чи доцільна консультація та перебування в вашому центрі. На даний час, як і після інсульту вона не ходить , не говорить (тільки да,да,да).Тільки сидить, права та ліва рука не працездатні, апетит непоганий , тиск в нормі, виглядає непогано. Вік 68 років. 067-15-37-600. Наперед вдячна за відповідь.
Лікар

Доброго дня! Питання можливості одужання після інсульту взагалі дискутабельне, оскільки інсульт безповоротно ушкоджує частину мозку і, відповідно, повністю відновитись пацієнтові піся інсульту практично ніколи не вдається (підкреслюю- повністю). А ступінь відновлення напряму залежить від величини ураження мозку  і від якості і триваолсті реабілітації пацієнта. Перший рік відновлення хворого, вважають, проходить більш активно, потім активність відновлення зменшується, але вона буде, якщо з хворим працювати. У вашому випадку мені не зовсім зрозуміла неврологічна симптоматика з вашого опису, тому не можу зорієнтуватись по  стану пацієнтки. Для того щоб уточнити всі деталі зверніться по телефону 097-180-88-11 (невролог- Левківський Олексій Олександрович).

Шигидін Петро миколайович
Повільно рухаіця ліва рука і нога після мікроінсульт?потрібне направлення до вас?
Лікар

Доброго дня! Звернутись на консультацію, лікування чи реабілітацію можна без направлення. Для оцінки стану важкості хворих та імовірого прогнозу - попередньо потрібно оглянути пацієнта, або, як мінімум, більш детально обговорити стан пацієнта по телефону, для чого можете звернутись за контактними телефонами: http://reavita.rv.ua/contacts 

Нестор Анна Романівна
Доброго дня!Мені 20 років і у мене немає грудей,в чому причина і чи ще можуть вирости?
Вишар Наталия Григорівна
Доброго дня.Скажіть,будь-ласка,чи можна робити дитині прививки,при родовій кефалогематомі?
Лікар

Доброго дня! За консультацією зверніться до педіатра. (В нас таких спеціалістів немає, оскільки наш центр не працює з дітьми)

Братчик Надія Олександрівна
Доброго дня.
У моєї мами стався ішемічний інсульт 18 грудня 2016 р. До цього у неї уже був мікроінсульт 5 років тому. Невеликий, в лікарні не була, мова не нарушалась , рухи також. Вийшла з нього швидко.
На цей раз параліч правої сторони та втрати мови. Говорить лише окремі слова, але уже по півслова добавляє нових. Співає та колядувала без проблем, гарно усі слова та мелодію без запинок, а говорити не може. На третій день після інсульту почала рухати ногою. Зараз її водимо по кімнаті, рефлекс туалету установився, проситься на відро. Рівноваги не має зовсім. Рука підтягується лише у плечі та в лікті---пальці не ворушаться зовсім. Має дуже хворе серце, при ходьбі, навідь помалій, є задишка, велика аритмія, двічі лікувались в обласній лікарні в Рівному, торік та позаторік. Мама має 83 роки. Дуже прошу Вас відповісти на запитання, чи варто їй і чи є сенс записатися до вашого Центру на реабілітацію, чи є в неї шанс хочаб ходити з поличкою та говорити хоча б так, щоб ми розуміли? Дякую за відповідь на електронну пошту. З повагою дочка Надія.
Лікар

Доброго дня! Судячи  з вашого опису- з пацієнткою варто займатись. Звичайно, що вікові особливості і аритмія нам при роботі допомагати не будуть, але якщо те що ви опиисали відповідає дійсності - то прогноз на ходьбу відносно сприятливий, по рухах руки- ситуація завжди гірша, а по мові можна буде говорити тільки після декількох логопедичних занять. (це з боку реабілітації). З боку медикаментозного лікування більш за все буде кардіологічне лікування (враховуючи наявність задишки, яка аж ніяк не буде допомагати при фізіотерапевтичних заняттях і дуже часто значно обмежує реабілітаційний потенціал пацієнта). Ну і необхідно розібратись по профілактиці повторного інсульту, оскільки перший інсульт був, після нього пацієнтка більш за все не приймала адекватних кроворозріджуючих препратів(більшість хворих з аритмією приймають препарати типу Кардіомагніл і його аналоги, які зовсім неефективні в даному випадку), мабуть - не приймає їх і зараз, -із-за чого ризик повторного інсульту утримуєтьс вкрай високим. Отже, роботи багато і по лікувнню і по реабілітації і по профілактиці, якою і необхідно займатись в спеціалізованих медичних центрах. За більш детальною інформацією звертайтесь за контактними телефонами лікарів-неврологів.

Кухта Валентина Антонівна
У мого чоловіка Євсєєва Валерія Миколайовича, 1952 року народження, проживає у Кам'янці-Подільському, у 2009 році проявилася хвороба сірінгомієлія з аномалією Кіарі 3 степеня. У грудні 2010 року в Інституті нейрохірургії ім. А.П.Рамоданова професором Слинько Є.І. було проведено декомпресію краніовертебрального переходу, відновлення ліквороциркуляції, усунення спайкового процесу. Під час операції виявлено, що до операції чоловік переніс інсульт. На момент виписки зберігався тетрапарез, порушення функцій тазових органів. 4,5 років він ходив з ходунком і частково себе обслуговував. Зараз він ходитьз ходунком дуже погано. Права рука і нога дуже погано працюють. Чи можна сподіватись на відновлення у Вашому центрі?
Лікар

Доброго дня! Враховуючи кількість часу, яка пройшла після перенесеного інсульту і наявність в анамнезі гідроцефалії внаслідок порушення ліквороциркуляції - срімкого відновлення під час реабілітаційного курсу чекати важко. Але практика показує, що якщо з пацієнтом працюють фізичні терапевти під час реабілітаційного курсу- то ункціональна незалежність пацієнта зростає, навіть якщо пройшло багато часу. Тобто- працювати треба в будь якому випадку і оцінювати динаміку в процесі роботи. Для більш детального опису стану вашого чоловіка зверніться за контактними телефонами неврологів нашого центру.  http://reavita.rv.ua/contacts