Про реабілітаційний центр «Реавіта»

Медичний центр «Реавіта» - новітній лікувально-реабілітаційний центр неврологічного профілю, основним напрямком якого є раннє виявлення та лікування інсульту, а також  реабілітація наслідків після інсульту та профілактика повторних випадків хвороби.

Реабілітаційний центр створений згідно з європейськими стандартами роботи інсультних відділень клінік Німеччини, Великобританії, та інших провідних європейських країн. Надання пацієнтові індивідуальної лікувально-реабілітаційної допомоги в центрі проводиться кваліфікованою мультидисциплінарної бригадою фахівців-лікарів: невролога, кардіолога, реабілітологів ( кінезотерапевт, ерготерапевти, логопеда) і спеціально навченим досвідченим середнім та молодшим медичним персоналом.

Перевага медичного центру - можливість паралельного проведення детальної діагностики з лікувально-реабілітаційними заходами і адекватної профілактики повторних випадків хвороби з моменту захворювання до максимально можливого відновлення порушених функцій з пильним цілодобовим доглядом медперсоналу.

Інсультний центр має спеціально обладнані комфортні палати із санвузлами для хворих з порушеною руховою активністю, зал кінезо- і ерготерапії. Для забезпечення лікувально-реабілітаційних заходів та догляду центр оснащений новітнім медичним обладнанням та спеціальними технічними засобами (підйомниками, вертикалізатори, тренажерами, реабілітаційними столами і доріжками).

Завдання медичного центру - як і кожного фахівця є максимальне відновлення порушених функцій, викликане інсультом, черепно-мозковою травмою та іншими інвалідизуючими захворюваннями, і якнайшвидше повернення пацієнта до попереднього способу життя.

Після інсульту життя не закінчується! Разом знайдемо сили на новий крок!