Запитати у лікаря

Будемо раді відповісти на усі Ваші запитання
Семенюк Анастасія Сергіївна
Доброго дня)
Чи не шукаєте масажиста ?
Горбовий Олександр Григорович
доброго дня я хотів запитати чи приймаєте ви пацієнтів з хворобою Атаксия Фридрейха або реабілітація
Татьяна топал
Добрый день! Девочка (9 лет) перенесла инсульт 2 февраля. Можете ли помочь в плане реабилитации?
Твердун Олег Володимирович
Моя дружина попала в аварію 4 місяці .Їй зробили пару операцій. Її виписали з лікарні і вона перебуває дома. І я хотів би відправити її в реабілітаційний центр до вас . Чи це можливо і яка буде ціна (виписки зможу відправити вам на електрону пошту)
Твердун Олег Володимирович
Моя дружина попала в аварію 4 місяці .Їй зробили пару операцій. Її виписали з лікарні і вона перебуває дома. І я хотів би відправити її в реабілітаційний центр до вас . Чи це можливо і яка буде ціна (виписки зможу відправити вам на електрону пошту)
Грицюк Тетяна Дмитрівна
Доброго дня, скажіть будь ласка чи актуальна ціна пакету нейрореабілітація з важким порушенням
Лікар

Доброго дня, дякуємо за Ваше запитання. Так, ціни, вказані на сайті www.reavita.com.ua, є актуальними. Для більш точної інформації зверніться за тел +380974574011 або +380503720006. Дякуємо, МЦ Реавіта 

Шпаковская Светлана Ивановна
Добрый день доктор, знакомый перенес ишемический инсульт, правая рука парализована, нарушена речь. Инсульт случился 10 января. Как можно к вам попасть и какова стоимость, и как долго ждать очереди. Заранее благодарю.
Лікар

Доброго дня, дякуємо за Ваше питання. Ми можемо взяти на реабілітацію та лікування Вашого знайомого. Вартість залежить від важкості стану та тривалості перебування. Вся ця інформація є на нашому сайті www.reavita.com.ua Більш детальну інформацію відправили Вам на e-mail. Дякуємо, МЦ Реавіта.

Алла
Моя мама перебуває зараз на лікуванні після обширного інсульта (уражена повністю ліва півкуля, не рухається, не розмовляє, годують через зонд, поки ще дихає черех трахеостамічну трубку). Інсульт стався 14 листопада 2019 р., є чутливість у лівій частині тіла. Яких реальних результатів можна добитись під час реабілітації?
Лікар

Доброго дня, дякуємо за Ваше запитання. Позитивних результатів, майже завжди, можна добитися, саме основне- це допомога і бажання самих пацієнтів. Для уточнення Вашого питання, просимо Вас передзвонити нам за тел. +380974574011 або +380503720006. Дякуємо, МЦ Реавіта 

Галина Петрівна
Хворий з ішемічним інсультом В СМА зліва 10 доба, лежачий,але активний. Скажіть будь-ласка, чи берете таких на реабілітацію І яка ціна курсу.
Лікар

Добрий день, дякуємо за Ваше запитання! Ми беремо пацієнтів з різними станами важкості, в стаціонарі обладнано спеціальні палати для важкохворих пацієнтів та цілодобово є лікарський нагляд. Для уточнення Вашого питання, просимо Вас, зв"язатись з нами за тел. +380974574011 або +380503720006. Дякуємо, МЦ Реавіта.

Заховайко Аліна Сергіївна
Чи займаєтесь ви тяжкими ЗЧМТ?
Лікар

Доброго дня, дякуємо за Ваше запитання. Так, ми займаємося пацієнтами, які перенесли ЗЧМТ. Для того, щоб уточнити характер травми та стан пацієнта- передзвоніть нам за тел. +380974574011 або +380503720006. Дякуємо, МЦ Реавіта