Запитати у лікаря

Будемо раді відповісти на усі Ваші запитання
Медведчук В. А.
Добрий день, що ви рекомендуєте при гіпертонусі мязів руки і ноги, (після ішемічного інсульту 3 місяці,)було хірургічне втручання. Чи можна проходити у вас реабілітацію?
Лікар

Доброго дня! При постінсультній спастичності (гіпертонусі м'язів) проводяться методики з детонізації м'язів (кінезітерапевтичні практики, ін'єкції ботулотоксину в "спастичні м'язи"). На рахунок хірургічного втручання -нічого не зрозуміло надайте будь ласка повнішу інформацію по телефону чи відправте відскановані документи з епікризами хворого. Реабілітацію після інсульту проходити в нашому центрі можна. Пацієнти госпіталізуються в порядку черги, тому за детальною інформацією краще завчасно зателефонувати за контактними номерами лікарів-неврологів.

надя ходаковська
Скажіть буласка чи прцюєєте з хворими ,у брата 22роки перелом шийного 5\6 хребця шейник після стрибка в воду?
Лікар

Доброго дня! Так з такими хворими працюємо. Для госпіталізації потрібно описати стан пацієнта лікарям неврологам, вони і нададуть Вам більш детальну інформацію по лікувально-реабілітаційному курсу за контактними телефонами. 

http://reavita.rv.ua/contacts 

Сарапін Петро Іванович
Гепатит C (антитіла IgM HCV)-0.22...що це означає?
Прус Валера
Здраствуйте у меня такая проблема у меня точечные боли на лице у меня бавит слева волбу и давит десна и правая дисна МРТ не показала что это тройничный нерв что эта может быть
Когут Світлана Михайлівна
В грудні місяці 2015 р. мій чоловік переніс напротязі з 16-23 три інсульти(2 ішемічних,1 геморагічний)Звернулись в лікарню в перший день.Чому виникли наступні інсульти,так відповідді не має.Був оперований після третього.25 січня цього року у нього виникла тромбоемболія.УЗД судин показує наявність тромбів в обох гомілках.На сьгоднішній день відновились функції:ковтати,жувати,сидіти,ходити.Залишились проблеми :параліч правої руки,зір,мова(говорить,але погано),память.Чи можети ви нам допомогти?
Лікар

Доброго дня! Тромбоемболія легеневих артерій і сама наявність тромбів у венах нижніх кінцівок -досить небезпечне ускладненя, яке серйозно обмежує фізичну реабілітацію. Взагалі пацієнтами з порушенням мови, порушенням функції кінцівок після інсульту -займаємось, але для того щов чітко визначити реабілітаційний потенціал, всі покази, протипокази, розібратись з тромбозом вен, було б добре оглянути пацієнта, чи хоча б всю мед.документацію по проведеній діагностиці та лікуванню. Для запису на консультацію зверніться будь ласка за контактними даними реєстратури.

Лікар-невролог Левківський О.О.

Игорь Андреевич
Маме 82года. Сейчас лежит в больнице во Львовской области после инсульта(с инсультом).
Вы занимаетесь реабилитацией больных в таком возрасте?
В настоящее время наблюдаются склеротические симптомы с дезориентацией в пространстве. Не всегда понимает где находится. Переодически прыгает давление. Незначительный паралич конечностей кисти левой руки.
Наблюдаются всплески агрессии.
Игорь Андреевич
Маме 82года. Сейчас лежит в больнице после инсульта.
Вы занимаетесь реабилитацией больных в таком возрасте?
Лікар

Реабілітацією пацієнтів такого віку займаємось, але перед госпіталізаціє необхідно оглянути хвору, визначити реабілітаційний потенціал, наявні протипокази до реабілітації, супутню патологію, що може перешкоджати проведенню реабілітаціних практик. Для узгодження можливості проведення даної консультації зверніться, будь ласка, за конткатними телефонами реєстратури медичного центру.

http://reavita.rv.ua/contacts

Артур
Дитині 4,8 роки. Останнім часом почали спостерігати що у дитини з носа йде кров. Регулярність починає частішати. Плануємо піти до ЛОРа (скоріш за все що скажуть припикти). Но я боюсь що проблема може бути прихована в іншому. На тілі дитину по всьому тілу видно судини. У мами теж видно судити, що в подальшому може призвести до серйозних проблем з верикозним розширенням. Що порадите робити?
Лікар

Доброго дня! Нажаль наш центр дітьми не займається. Радимо звернутись до педіатрів.

Белошицкая Наталия николаевна
Моему отцу 84года. 22января2016года перенес ишемичный инсульт Парализована правая сторона, не может разговаривать. Скажете , проводят ли реабилитацию таких больных ?
Лікар

Доброго дня! Реабілітацію таких хворих проводять, але щоб детальніше визначитись зі станом хворого та можливим навантаженням під час реабілітації та максимальні очікувані результати- найкраще було б оглянути хворого перед госпіталізацією чи хоча б більш детально обговорити стан пацієнта з його рідними (хоча б по телефону за контактними телефонами):

http://reavita.rv.ua/contacts

Галина
Добрий день
Мені поставили діагноз невроз з дисфункцією дихання- попереднє лікування не допомогло
Чи можна до вас звернутись з такою проблемою, чи можете допомогти?
Дякую