Запитати у лікаря

Будемо раді відповісти на усі Ваші запитання
Нестор Анна Романівна
Доброго дня!Мені 20 років і у мене немає грудей,в чому причина і чи ще можуть вирости?
Вишар Наталия Григорівна
Доброго дня.Скажіть,будь-ласка,чи можна робити дитині прививки,при родовій кефалогематомі?
Лікар

Доброго дня! За консультацією зверніться до педіатра. (В нас таких спеціалістів немає, оскільки наш центр не працює з дітьми)

Братчик Надія Олександрівна
Доброго дня.
У моєї мами стався ішемічний інсульт 18 грудня 2016 р. До цього у неї уже був мікроінсульт 5 років тому. Невеликий, в лікарні не була, мова не нарушалась , рухи також. Вийшла з нього швидко.
На цей раз параліч правої сторони та втрати мови. Говорить лише окремі слова, але уже по півслова добавляє нових. Співає та колядувала без проблем, гарно усі слова та мелодію без запинок, а говорити не може. На третій день після інсульту почала рухати ногою. Зараз її водимо по кімнаті, рефлекс туалету установився, проситься на відро. Рівноваги не має зовсім. Рука підтягується лише у плечі та в лікті---пальці не ворушаться зовсім. Має дуже хворе серце, при ходьбі, навідь помалій, є задишка, велика аритмія, двічі лікувались в обласній лікарні в Рівному, торік та позаторік. Мама має 83 роки. Дуже прошу Вас відповісти на запитання, чи варто їй і чи є сенс записатися до вашого Центру на реабілітацію, чи є в неї шанс хочаб ходити з поличкою та говорити хоча б так, щоб ми розуміли? Дякую за відповідь на електронну пошту. З повагою дочка Надія.
Лікар

Доброго дня! Судячи  з вашого опису- з пацієнткою варто займатись. Звичайно, що вікові особливості і аритмія нам при роботі допомагати не будуть, але якщо те що ви опиисали відповідає дійсності - то прогноз на ходьбу відносно сприятливий, по рухах руки- ситуація завжди гірша, а по мові можна буде говорити тільки після декількох логопедичних занять. (це з боку реабілітації). З боку медикаментозного лікування більш за все буде кардіологічне лікування (враховуючи наявність задишки, яка аж ніяк не буде допомагати при фізіотерапевтичних заняттях і дуже часто значно обмежує реабілітаційний потенціал пацієнта). Ну і необхідно розібратись по профілактиці повторного інсульту, оскільки перший інсульт був, після нього пацієнтка більш за все не приймала адекватних кроворозріджуючих препратів(більшість хворих з аритмією приймають препарати типу Кардіомагніл і його аналоги, які зовсім неефективні в даному випадку), мабуть - не приймає їх і зараз, -із-за чого ризик повторного інсульту утримуєтьс вкрай високим. Отже, роботи багато і по лікувнню і по реабілітації і по профілактиці, якою і необхідно займатись в спеціалізованих медичних центрах. За більш детальною інформацією звертайтесь за контактними телефонами лікарів-неврологів.

Кухта Валентина Антонівна
У мого чоловіка Євсєєва Валерія Миколайовича, 1952 року народження, проживає у Кам'янці-Подільському, у 2009 році проявилася хвороба сірінгомієлія з аномалією Кіарі 3 степеня. У грудні 2010 року в Інституті нейрохірургії ім. А.П.Рамоданова професором Слинько Є.І. було проведено декомпресію краніовертебрального переходу, відновлення ліквороциркуляції, усунення спайкового процесу. Під час операції виявлено, що до операції чоловік переніс інсульт. На момент виписки зберігався тетрапарез, порушення функцій тазових органів. 4,5 років він ходив з ходунком і частково себе обслуговував. Зараз він ходитьз ходунком дуже погано. Права рука і нога дуже погано працюють. Чи можна сподіватись на відновлення у Вашому центрі?
Лікар

Доброго дня! Враховуючи кількість часу, яка пройшла після перенесеного інсульту і наявність в анамнезі гідроцефалії внаслідок порушення ліквороциркуляції - срімкого відновлення під час реабілітаційного курсу чекати важко. Але практика показує, що якщо з пацієнтом працюють фізичні терапевти під час реабілітаційного курсу- то ункціональна незалежність пацієнта зростає, навіть якщо пройшло багато часу. Тобто- працювати треба в будь якому випадку і оцінювати динаміку в процесі роботи. Для більш детального опису стану вашого чоловіка зверніться за контактними телефонами неврологів нашого центру.  http://reavita.rv.ua/contacts

Михневич Нина Андреевна.
Дело в том что 8.04.2016 г. я перенесла атеротромботический инсульт вертебро-базилярном бассейне правой задней мозговой артерии. После лечения в сосудистом отделении было улучшения состояния но после 01.07.2016 г. на фоне амбулаторного лечения состояния начало ухудшатся что проявилось головокружения и ухудшением переферического зрения (левосторонней гемианопсии), а также невозможностю двигатся без сопровождения из-за нарушения ориентации в окружающей обстановке . Имеются снимки и диски КТ и МРТ динамики. Зарания благодарна за помочь и участие в решении моих проблем. С уважением Нина Андреевна Михневич 03.02.1957 года рождения. Моб. тел. 0671822608, 0632862735
Лікар

Доброго дня! Нмагались зв'язатись з вами з телефоном, вказаним у вашому повідомленні, але більш за все - в номері десь помилка. Для того, щоб отримати відповівдь на ваші запитання - зателефонуйте будь ласка за контактним номерами телефонів нашого центру.

Федорова Ольга Ростиславівна
Доброго дня!В мого тата стався ішемічний інсульт 21 грудня,він зараз знаходиться в РОКЛ в неврологічному відділенні. Там проходить дообстеження тому,що я його забрала з іншого району і на КТ виявлено невеличкі об'ємні утвори,в нього геміпарез справа. Скажіть будь ласка чи можна викликати лікаря на огляд в лікарню для консультації і для проведеня реабілітаційних процедур поки ми його дообстежим? Дякую.
Лікар

Доброго дня! Лікаря викликати для консультативного огляду можна. Для проведення реабілітаційних занять-потрібно, щоб пацієнт знаходився в нас у стаціонарі (в МЦ "Реавіта"). Для більш детальної інформації звертайтесь за контактними телефонами: на реєстратуру, або неврологів нашого центру. 

Волянюк Ірина Михайлівна
Добрий день.Можна положити до вас в центр маму 72 роки після мікроінсульту стаціонар на реабілітацію ?Ми з м.Радивилова.Яка приблизно вартість ,ціни вказані відповідають на сьогоднішній день?
Лікар

Доброго дня! Лікуванням та реабілітацією пацієнтів з інсультом займаємось. Ціни в прайс-листі відповідають дійсності. Вартість курсу реабілітації прямо залежить від важкості стану пацієнта та ступеню функціональної залежності. Для визначення можливої вартості курсу реабілітації потрібно оглянути пацієнтку чи, хоча б, почути від вас деталі по стану пацієнтки- для цього зв'яжіться будь ласка за контактними телефонами на реєстратуру чи до лікарів-неврологів нашого центру. 

Лехкобит Людмила Миколаївна
Чи лікують у Вас хворих з аполічним синдромом? Кома ІІ.
Лікар

Доброго дня! Хворі з апалічним синдромом у нас перебувають, переважно в порядку виключення, оскільки хворі в комі потребують, швидше адекваного догляду, ніж реабілітації. Перебуваючи в нас у стаціонарі- з пацієнтом проводяться заняття і паралельно проводиться навчання родичів догляду за хворим.

галас тетяна василівно
скільки триває реабілітація?
Лікар

Доброго дня! Тривалість реабілітації прямо залежить від тяжкості інсульту або іншого ураження головного мозку і може тривати від місяця до років. Для попереднього приблизного визначення тривалості реабілітації - зателефонуйте за контактними номерами телефонів неврологів, опишіть важкість стану хворого.

Ярко Ольга Миколаїна
Добрий день.Я маю хворого 15-річного сина з ДЦП з гіперкінезами.Розумово розвинений.але не говорить.не жує.не ходить.не тримає предмети в руках.Чи проводиться у центрі реабілітація таких хворих? Дякую.
Лікар

Доброго дня! Робота нашого центру орієнтована на дорослих пацієнтів з перенесеними інсультами, черепно-мозковими, хребетно-спинальними травмами.