Запитати у лікаря

Будемо раді відповісти на усі Ваші запитання
Войцеховський Іван Васильович
Дружина вчора потрапила з інсультом в міську лікарню (відняло ліву руку і ногу) чи можнлива реабілітація і коли.
Лікар

Доброго дня, реабілітація можлива з першого дня захворювання- це залежить від самого інсульту та стану пацієнтки. Для того, щоб уточнити деталі, звяжіться з нами за тел. +380974574011 або +380503720006. Дякуємо, МЦ Реавіта

бондаренко таісія
моємуінсульту7 років геміпарез лівоіі сторони пересуваюсь з палкою чи є сенс в реабілітацііі
Лікар

Доброго дня, реабілітація триває все подальше життя, тому є сенс проведення професійних реабілітаційних міроприємств, такі як проводяться у нас в центрі. Для того, щоб уточнити деталі звяжіться з нами за тел. +380974574011 або +380503720006. Дякуємо, МЦ Реавіта 

Паньків Святослав Іванович
Доброго дня!
Чи можлива у Вас реаблілітація типу денний стаціонар, тобто родич привіз хворого, ви з ним працюєте в день, а по закінченні денного курсу, до дому.
Тобто без цілодобового перебування.
І якщо можливо, то яка ціна в середньому за 1 день денного стаціонару.
Дякую!
Лікар

Доброго дня, в зв'язку з карантином денний стаціонар не працює. Працює стаціонар з цілодобовим перебуванням пацієнтів. Після завершення карантину ми відновимо роботу денного стаціонару. Дякуємо, МЦ Реавіта.

Палівода Юлія Миколаївнп
Чи можливе відновляння руху після інсульту, якщо вже пройшло 2 роки. Лліва сторона була паралвзована, але на ногу спирається, з опорною палицею можемо завести помаленьку в туалет і до столу. Ліва рука зовсім непрацює і вже стала навіть якась деформована. При інсульті робили операцію на голову. Чи можливо взагалі її поставити на ноги щоб сама ходила, якщо вже пройшло 2 роки . І яка ціна зараз у вас за судки перебування? Ми вже були у вас в центрі на лікуванні 2 роки назад зразу піссля інсульту
Лікар

Доброго дня, ми пам'ятаємо про Вас. Відповідь надіслано Вам на пошту. МЦ Реавіта 

Линник Олександр Григорович
Добрий день! Я випускник Сумського Державного Педагогічного університету імені. А. С. Макаренка, в минулому році закінчив навчання здобув кваліфікацію :ступінь вищої освіти Бакалавр, напрям підготовки Здоров'я людини професійна кваліфікація Фахівець з фізичної реабілітації та фітнес-тренер. На даний час навчаюся за спеціальністю 014середня освіта. Проходив виробничу практику в Сум.Цент надання послуг учасникам АТО на посаді масажиста. Хотілося б відвідати ваш центр для можливого працевлаштування. Буду вдячний за відповідь. Тел. 0989765754
Лікар

Доброго дня, відправте Ваше резюме нам на пошту info@reavita.com.ua. Дякуємо, МЦ Реавіта

Войцеховський Іван Васильович
Моя дружина (67років) від вчорашнього дня в обласній лікарні з діагнозом гострий міккроінсульт. Все нормально -розлад мови)через карантин не можна нічого вирішити.
Чи можна пеевезти її на лікування до Вас?
Романенко Натаiя Анатолiiвна
Доброго дня! У мами iшемiчний iнсульт. Трапилося це 5 днiв тому. Рукi, ногi працюють нормально, мова теж не пошкодженна. А, ось зiр з кожним днем стае гiршим. Все розмито, дуже, дуже погано бачiть. I путаэ, та забуваэ слова. Чi дасть, нам позитивный результат перебування у вашому центр?
Лікар

Доброго дня, дякуємо за Ваше запитання. Для того, щоб дати відповідь, необхідно уточнити деталі захворювання. Передзвоніть нам, будь ласка, за тел. +380974574011 або +380503720006. Дякуємо, МЦ Реавіта.

Олександр
Доброго вечора.
Спробую коротко: синдом Жильбера (рівень білірубіну не значний, після крапання опускається до 50, без - 100-110 ) і дискінезія жовчного міхура. Коли помічаю, що не їм вже більше доби і а очні білки стають жовтішими - краппельниця. Після цього апетит відновлюється і все знову в порядку. Але після останнього разу апетит не повернувся і появилося поколювання у правому підребер*ї. Тому я пройшов курс алохолу і холосасу - щоб допомогти жовчному відновитися. Не допомогло теж. Трохи згодом у мене була двічі-тричі печія, через що я "сів" на дієту (стандартну при підвищеній кислотності). Але апетит в досі не появився. Очні білки темнішають, у горлі інколи відчувається печіння як при печії, але не таке сильне. Психологічно їсти хочеться, але фізичного голоду не відчуваю.

А тепер найважливіше: кожного разу, коли я рухаю корпусом відчуваю, що у шлунку "булькає" так, як буває після неодної чашки чаю, але при цьому я перед я п`ю дуже маленькими порціями, не достатніми для того, щоб накопичуватися у таких масштабах. Підкажіть будь ласка, чи це гіперсекреція шлунка, чи якась умовна затримка соку, і що мені у будь-якому із випадків робити.
Лікар

Доброго дня, ми не займаємося діагностикою та лікуванням синдрому Жильбера. У нас інша спеціалізація. Тому Вам необхідно звернутися до спеціалізованого закладу. Дякуємо, МЦ Реавіта. 

Жанна
Доброго дня!Шукаю роботу реабілітолога. Хотіла б працювати саме у Вас.
Лікар

Доброго дня, відправте Ваше резюме нам на пошту info@reavita.com.ua. Дякуємо, МЦ Реавіта 

Алина
Добрый день.
У меня спицеребральная атаксия
Я могу попасть к вам на реабилитацию?
Лікар

Добрий день, уточніть, будь ласка, Ваш діагноз або відправте нам на e-mail info@reavita.com.ua Ваш епікриз, або передзвоніть нам за тел. +380974574011. Дякуємо