Доброго дня! По порядку на всі Ваші питання:
- Такого пацієнта до нас на реабілітацію госпіталізувати можна. Пацієнти госпіталізуються в порядку черги: на сьогоднішній день черга на госпіталізацію приблизно на другу половину Липня. На чергу пацієнт стає одразу після авансової оплати родичами хворого в розмірі 1000-2000грн. http://reavita.rv.ua/services/porjadok-ghospitalizaciji-khvorikh
- Враховуючи важкість стану пацієнта ціна залежно від кількості днів реабілітації ціна буде в прайсі "Комплексні послуги" пункти 13-16. http://reavita.rv.ua/prices
- Питання про термін реабілітації досить відносне: відповідь одна- чим довше- тим краще. Так, якийсь ефект за 14 днів буде, але це може бути самостійне сідання в ліжку, а можливо, тільки краще самостіне повертання в ліжку. Тобто - спрогнозувати прогрес відновлення дуже важко - він покажеться в процесі роботи. Але наш досвід показує, що 2 тижні для такого хворого - це взагалі не термін і відчутних для родичів результатів по функціонльній незалежності пацієнта за такий час взагалі може ще не бути. Для прикладу, страхові компанії розвинених країн повністю оплачують перебування пацієнта в реабілітаційному центрі 3 міс, а в подальшому оплачують якусь частину цієї вартості. Тому говорити про 14 днів взагалі і не варто. Як мінімум треба орієнтуватись на 4 тижн, а вже при повторних курсах можна вже про коротші терміни говорити.
Доброго дня! На даний момент можливості постійного перебування родичів з пацієнтом немає. Родичі хворого можуть відвідувати пацієнта на протязі дня, бути присутніми на заняттях з хворим для навчання подальшому догляду та допомозі хворому.
Доброго дня! По оперативному втручанню - все вже зрозуміло. Але щоб нам визначитись по стану важкості та ступеню функціональної залежності пацієнта - і, відповідно, об'єму реабілітаційного втручання, (що в свою чергу впливає і на терміни госпіталізації і вартість курсу реабілітації) - родичам хворого краще зв'язатись за контактними телефонами лікарів-неврологів для надання цієї інформації і вирішення дати госпіталізації.
Доброго дня! При постінсультній спастичності (гіпертонусі м'язів) проводяться методики з детонізації м'язів (кінезітерапевтичні практики, ін'єкції ботулотоксину в "спастичні м'язи"). На рахунок хірургічного втручання -нічого не зрозуміло надайте будь ласка повнішу інформацію по телефону чи відправте відскановані документи з епікризами хворого. Реабілітацію після інсульту проходити в нашому центрі можна. Пацієнти госпіталізуються в порядку черги, тому за детальною інформацією краще завчасно зателефонувати за контактними номерами лікарів-неврологів.
Доброго дня! Так з такими хворими працюємо. Для госпіталізації потрібно описати стан пацієнта лікарям неврологам, вони і нададуть Вам більш детальну інформацію по лікувально-реабілітаційному курсу за контактними телефонами.
Доброго дня! Тромбоемболія легеневих артерій і сама наявність тромбів у венах нижніх кінцівок -досить небезпечне ускладненя, яке серйозно обмежує фізичну реабілітацію. Взагалі пацієнтами з порушенням мови, порушенням функції кінцівок після інсульту -займаємось, але для того щов чітко визначити реабілітаційний потенціал, всі покази, протипокази, розібратись з тромбозом вен, було б добре оглянути пацієнта, чи хоча б всю мед.документацію по проведеній діагностиці та лікуванню. Для запису на консультацію зверніться будь ласка за контактними даними реєстратури.
Лікар-невролог Левківський О.О.
Вы занимаетесь реабилитацией больных в таком возрасте?
В настоящее время наблюдаются склеротические симптомы с дезориентацией в пространстве. Не всегда понимает где находится. Переодически прыгает давление. Незначительный паралич конечностей кисти левой руки.
Наблюдаются всплески агрессии.