Запитати у лікаря

Будемо раді відповісти на усі Ваші запитання
Рабешко Юрій Володимирович
Прошу надати реквізити для оплати авансу за курс реабілітації Галасюк Олени Миколаївни.
Наталія
Якщо інсульт трапився далеко від дому, коли і в який спосіб можна транспортувати хворого? І чи можливо це у ваш цент?
Лікар

Доброго дня! Транспортування пацієнтів з інсультом проводиться згідно протоколу лікування ішемічного/геморагічного інсульту:

а) невідкладно,

б) бригадою ШМД,

в) в найближчий заклад охорони здоров'я (де наявний лікар-невролог).

Там пацієнт обстежується, вирішується подальша тактика лікування та реабілітації (залежно від стану хворого), в тому числі і розглядається госпіталізація в спеціалізований інсультний центр, центр реабілітації.

Тобто спочатку необхідно провести огляд лікарем-неврологом найближчої лікарні, визначитись із важкістю стану, надавати необхідну допомогу. А вже при стабілізації стану пацієнта обговорювати питання про госпіталізацію в наш центр. Детальніше про умови госпіталізації в наш центр - за контактними телефонами.

Петрук Юлія Олегівна
Доброго дня, хотіла запитати, в мого батька ніяк не можуть виявити діагноз, робили МРТ, КТ, всі можливі аналізи, виявили що проблема з кровопритоком та крововідтоком, та конкретного нічого не сказали! Справа в тому, що вже третій раз викликаємо швидку в зв'язку з його дивною поведінкою: втрата координації, плутає слова, не розуміє що робить, агресія, в цілому, як п'яний(одного разу возили в наркодиспансир-аналізи нічого такого не показали). Лікарі понижали тиск, він засинав, але координація до ранку не верталась, ледь говорив. Сказали класти на стаціонар. Скажіть, чи з такими стикалися і чи це є по цінам помірно? Дуже дякую за відповідь.
Климчук Наталія Петрівна
Добрий день!Мама вже 2-й рік після інсульту, їй 67років,вона ходить,але погано,права рука не функціонує.Після інсульту з нею 1 рік працював реабілітолог, 3-4рази на рік проводимо лікування,масаж.Зараз знову хочимо провести підтримуючу терапію.Скажіть,будь-ласка з такою хворою Ви могли б займатися?
Лікар

Добрий день!

Дякуємо за Ваше запитання. На сьогоднішній день є доведеним, що реабілітація хворих проходить на протязі всього подальшого життя після перенесеного інсульту. У нас в штаті працює досвідченим персонал, що пройшов різноманітні курси та тренінги як у нас в країні, так і за кордоном. Ми використовуємо різноманітні методики та засоби для реабілітації. Ми займаємося не лише медикаментозним лікуванням, а, в першу чергу, активною реабілітацією ( кінезотерапією, ерготерапією, механотерапією, заняття з логопедом, нейропсихологом), які здійснюються в відповідно обладнаних залах, а також в палаті пацієнта.

З пов. МЦ " Реавіта"

 

 

 

Миненко Наталия
Добрый день. Подскажите берёте ли Вы на лечение с диагнозом-дифилькуляторна енцефалопатия 3 степени,на тли гипертоничной болезни. И сколько будет стоить лечение??
Лікар

Добрый день!

Спасибо за Ваше письмо. Медицинский центр Реавита занимается диагностикой,
лечением и реабилитацией больных неврологического профиля. Что касается Вашего
вопроса, то дисциркуляторная энцефалопатия это заболевание, связанное с нарушением
нормального кровообращения и обмена веществ в головном мозге. Мы занимаемся даной
патологией. Что касается стоимости лечения, то это будет зависить от тяжести состояния
пациента и от той программы, по которой будет происходить лечение. Наилучшим будет
если врач- невролог осмотрит пациента и дополнительные материалы ( амбулаторную
карту, анализы, компъютерную или магнитно-резонансную томографии (если есть) и тогда
будет принято решение о стоимости лечения.

С ув. МЦ "Реавита"