Задать вопрос врачу

Будем рады ответь на все Ваши вопросы
Сень Ірина Михайлівна
Доброго дня! Вчора мою маму поклали до вас на лікування та реабілітацію. Ми оплатили повністю 2 тижні роботи вашого центру, гадаючи що з нею будуть займатися. Вчора її ніхто не садив не підіймає, це ми списали на перший день. Сьогодні приходить інструктор і каже, що займатися з нею не буде, бо не знає чи її можна піднімати. До понеділка ніхто робити нічого не буде. Питання: нам добавлять ці втрачені дні чи через 13 днів скажете знову платити? Невже у вас все зацикленно на грошах??? Ще питання, чи не поставлять ці три дні мою маму в стан безповоротності, коли потім вже нічого зробити не можна буде??? Три дні в її стані- це дуже багато!!! В нас на її лікування в лікарнях пішло вже майже 200тис грн, ви думаєте це підйомна сума простим українцям, що ми можемо так просто кожні два тижні 40 тис віддавати? Весь час в нас на вагу золота! Дайте відповідь, якщо у вас є совість!
Хнаєва Галина
Доброго дня!
Минулого року у травні брат прооперований по закриттю аневризми головного мозку з розривом (кліпсування). Внаслідок крововиливу - правобічний парез ноги та руки, спавстична контрактура правого кульшового та колінного суглобів. Цього року у липні переніс ще одну малоінвазивну операцію по відновленні аневризми - запустили спіраль.
В нього були множинні аневризми, одна із яких з розривом. На даний момент всі аневризми закриті.
Сидить (треба допомогти піднятися з ліжка), робить кілька кроків у ходунцях, їсть сам лівою рукою.
Чи можете Ви нам допомогти поставити брата на ноги?
Скільки часу необхідно у вас бути на реабілітації?
Чи потрібно комусь із рідних з ним залишатися на період реабілітації?
Врач

Доброго дня, дякуємо за Ваше запитання. Ми можемо взяти Вашого брата до нас в заклад для проведення реабілітації. Більш вичерпну відповідь надіслано Вам на Ваш e-mail. Для уточнення інших питань- передзвоніть нам за тел. +380974574011 або +380503720006. Дякуємо, МЦ Реавіта

Пилипчук Любов Григорівна
Добрий день! 2.08.2020р. в сина стався ішемічний інсульт. Уражена права сторона. Пройшов реанімвцію, після виписки відновилася ходьба. (щадяще, без палки, з другого поверху на вулицю, промятю ходив 3 км). Говорить нормально, не читає. Проблеми з памятю, часткове ігнорувої руки. З усіх проблем пока виділю одну- зявився біль на правій стороні (нога, рука, вухо), що провокує депресійний стан, затрудняє ходіння.
Підскажіть, будь ласка, як лікуватись, як боротися з болем? Хворий вважає, що треба часу і біль пройде. Дуже просить сімя і чекає Ваших порад, рекомендацій, кардинальних заходів. Сину 61 рік.
З великою поваго до Вас,
сімя хворого
Врач

Добрий день, для зменшення болю можна використати нестероїдні протизапальні препарати, наприклад мелоксікам 15 мг 1 р/д після їжі та прегабаліни ( лірика або його генерик в дозі 75-150 мг почати на ніч та, по потребі, збільшувати дозу до отримання стійкого зменшення больових відчуттів. МЦ Реавіта. 

Глова Ірина
28.06.21р. в мого чоловіка стався ішемічний інсульт,в нього уражена ліва сторона,немає координації рухів,а головне,що вже12 день він не може ковтати,годують через зонд,що порадите,чи процес відновлення ковтання можна якось прискорити,коли б ви порекомендували реабілітацію у вас?Чоловіку 50 років
Врач

Доброго дня, ми можемо забрати Вашого чоловіка до нас на лікування та реабілітацію вже зараз. У нас в штаті є логопеди- афазіологи, що займаються порушеннями ковтання та інші спеціалісти, які будуть сприяти скорішому відновленню порушених функцій. Передзвоніть нам за тел. +380974574011 або +380503720006 для уточнення питань по захворюванню та організаційних питань. Дякуємо, МЦ Реавіта 

Мороз Ганна Олександрівна
Доброго дня! Мій брат, 56 рокійв, переніс 3 інсульта, рухається по квартирі сам, але дуже погано. Розмовляє, але є ускладнення після останного інсульту. Більшого часу має негативний настрій, що ускладнює реабілітацію. Живе один, три рази на тиждень приходять соціальні робітники для допомоги по господарству. Підкажіть, будь ласка, чи приймаєте Ви на лікування таких пацієнтів, яким потрібена додаткова допомога в пересуванні?
Врач

Доброго дня, ми приймаємо таких пацієнтів. Для уточнення питань, передзвоніть нам за телефоном +380974574011 або +380503720006. Дякуємо, МЦ Реавіта. 

Кваша Светлана
Что включает программа все включено на 21 день для категории не тяжёлые после ишемического инсульта
Врач

Доброго дня, програма включає цілодобовий нагляд та допомога лікаря, медсестри, молодшого медперсоналу, заняття з кінезо-, ерготерапевтами, логопедами ( за необхідності), масаж, харчування та перебування в спеціалізованих палатах. Дякуємо, МЦ Реавіта

Кравчук Марія Богданівна
Доброго дня. В мене син гемофілік(15 років) вже два роки не ходить через гемартроз коліна, чи можливо його поставити на ноги.
Врач

Доброго дня, для того, щоб дати відповідь на Ваше запитання, треба уточнити інформацію. Передзвоніть нам за тел. +380974574011 або +380503720006. Дякуємо  за Ваше запитання, МЦ Реавіта.

Тодорова Павлина Дмитрівна
Доброго дня. Шановні лікарі!
У моїх знайомих син 20-ти років після ЧМ травми. Зробили операцію вісім місяців тому. На сьогодні знаходиться в нерухомому стані та на штучному харчувані.Чи можете Ви відрекомендувати якісь реабілітаційні заходи?
Врач

Доброго дня, ми можемо взяти такого пацієнта до нас в заклад для проведення реабілітації. Передзвоніть нам за тел.  +380974574011 або  +303720006. Дякуємо, МЦ Реавіта.

Котов Олександр Вікторович
Моя бабушка перенесла ішемічний інсульт. В результаті ліва нога і ліва рука не рухається. Виписали з лікарні день тому. Самостійно не сідає не встає. Якщо посадити, то сама сидить. Мова нормальна. Мислення на місці. Память в нормі.
Яку програму ви б порадили і яка ціна?
Мій тел 0992700777
Врач

Доброго дня, для уточнення стану пацієнтки просимо Вас передзвонити нам за тел. +380974574011 або +380503720006. Дякуємо, МЦ Реавіта

Бояр С.І.
Доброго дня!
Скажіть будь ласка , що входить до ось цього комплексу
Комплекс «Нейрореабілітація пацієнтів з важким порушенням функціональної незалежності (за шкалою Бартел
Врач

Добрий день, до цього комплексу входять всі заняття з реабілітологами, масаж, перебування, сестринський та санітарний догляд, проведення різного роду маніпуляцій, харчування, консультації лікарів- консультантів, що працюють в медичному центрі та чергових лікарів. Для більш детальної інформації- передзвоніть нам за тел. +380974574011 або +380503720006. Дякуємо, МЦ Реавіта