Задать вопрос врачу

Будем рады ответь на все Ваши вопросы
Думановька марина
Скільки часу триває реабілітіція ,які аналізи треба мати при собі?
Врач

Доброго дня!

На реабілітацію іногородніх приймаємо. Тривалість курсу реабілітаціі індивідуальна для кожного пацієнта, рекомендованою тривалістю реабілітаціі є від 4 тижнів. По вартості курсу реабілітаціі - в залежності від важкості стану хворого, що ми можемо остаточно оцінити вже при поступленні пацієнта. При поступленні бажано мати всю медичну документацію пацієнта. Більш детальну інформацію можете отримати за контактними телефонами (050) 372-00-06, (097) 457-40-11

З повагою, 

МЦ Реавіта

думановська марина вікторівна
Чи приймаєте ви іногородніх?Скільки коштує лікування і перебування?

Vasilets Svitlana Oleksandrivna
у моєї подруги 27 вересня цього року стався крововилив у мозок, до цієї пори знаходиться в комі в нашій районній лікарні. Самостійно не дихає, лікарі кажуть, що нема ніяких шансів, тому що великий крововилив. Ми віримо в її одужання, але так тяжко через цю невідомість...Скажіть, будь ласка, чи маємо ми якісь хоч шанси?
Андрусяк Оксана Дмитрівна
Доброго дня , в мого родича стався ішемічний інсульт він ще на лікуванні в відділенні судинної неврології.Втрачена мова , і погано працює кисть правої руки.Скажіть, будь -ласка , чи можна одразу після виписки звертатися до вас за допомогою, чи займаєтеся відновленням мови?Яка ціна лікування?Дуже дякую наперед!
Врач

Доброго дня! ТАк ми з такими хворими працюємо. Пацієнтам з такими порушеннями, не те що можна- треба якнайшвидше починати працювати над відновленням втрачених функцій, чим швидше - тим краще. В реабілітаційній команді нашого центру працюєть лікарі- неврологи, фізичні терапевти (реабілітологи), логопеди-афазіологи (займаються порушеннями мови та ковтання). ВАртість курсу реабілітації залежить від важкості стану пацієнта і порушених функція, тому для уточнення стану хворого і, відповідно, вартості курсу реабілітації - зверніться за котактним телефонм лікаря-невролога : 067-364-72-54 - Левківський Олексій Олександрович.

Зулим Ірина Степанівна
Доброго дня.Скажіть будь ласка у мого тата стався інсульт у травні 2017року відказало ліву сторону,він пролікувався два курси на ногу помалу стає з лісочкою а руки невідчуває тільки часом відчуває болі у руці що недають йому спати.Чи є ще у нас шанси що рука його буде здорова і що нам робити із цією проблемою бо наш лікар що лікує мого тата сказала що вона уже незнає що робити і щансу на здорову руку у нього неж немає.Підскажіть будь-ласка що нам робити?Зараніє дякуємо.
Врач

Доброго дня! В пацієнтів після інсульту функція руки, справді, відновлюється гірше, ніж функція ноги, але для її відновлення треба з пацієнтом інтенсивно займатись фізичною реабілітацією, бажано, якнайшвидше після інсульту. Біль в плечі хворої руки має свої, дуже часто, типові причини, які усуваються в процесі реабілітації, завдяки втручанню лікарів-неврологів, ерготерапевтів. Тому порадою для вашого батька однозначно буде лікування і реабілітація в умовах реабілітаційного центру, чим ми і займаємось. Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за контактними телефонами лікарів-неврологів: 067-364-72-54 (Олексій Олександрович).

Дацюк Людмила Степановна
Здравствуйте доктор ! мой д.з шейный инсульт , с.м Бабинского ,с.м Маринеску . Хожу с ходунками , трудно говорить .Помогите . Людмила.
Врач

Доброго дня! З пацієнами, які мають схожі порушення -працюємо. Для того, щоб уточнити важкість вашого стану, можливість госпіталізації в наш стаціонар - зателефонуйте за контактним и телефонами лікарів-неврологів: Левківський Олексій Олександрович - (067)-364-72-54.

 

Гринюк Мария Тарасовна
Добрый день , У мамы случился разрыв аневризмы четыре недели назад . И все это время после операции она находится в коме. Врачи советуют перевести её в реабилитационный центр. Занимаетесь ли вы пациентами в коме. Если можете сказать сколько будет приблизительно стоить цена пансионата в месяц.Спасибо
Врач

Доброго дня! З пацієнтами в комі практично не займаємось, оскільки для реабілітаційних занять необхідний хоча б мінімальний контакт з хворим.

Інна
Приймаєте з таким діагнозом на реабілітацію? діагноз: Повторний (2) ішемічний інсульт у вертебро-базилярному басейні (за даними МРТ ішемія правої скроневої та потиличної долі, таламуса двобічно, середнього мозку, моста, хробаку мозочка (24.06.17р.) 3 вираженою загальномозковою симптоматикою, стовбуровими розладами дихання (МВЛ 24-25.06), лівобічним гемiпaрезом (глибоким в руці, вираженим в нозі) грубим бульбарним синдромом, правобічною мозочковою атакcicю. Позагоспітальна лівобічна пневмонія середнього ступеня важкості. ЛН 1 ст. IХС. Дифузний кардіосклероз. персистуюча форма фібриляції передсердь, нормо-, таxiаритмія шлуночків. Гіпертонічна хвороба IIIст.,3ст. Високий KBP. Гіпертензивне серце. СН 2 А Хронічний гастродуoденіт, фаза нестійкої ремісії Хронічний панкреатит,фаза нестійкої ремісії . хронічний холецистит. набряк обох дисків зорових нервів.
Врач

Доброго дня! Тких пацієнтів можемо прийняти на реабілітацію в стабілізованому стані (оскільки не маємо реанімаційних палат). Для уточнення важкості стану хворого все ж таки краще пацієнта попередньо оглянути, або ж як мінімум- обговорити ста пацієнта з лікарями, які на даний час займаються лікуванням хворого. Дя цього зв'яжіться за контктними телефонами лікарів -неврологів нашого центру.

Теребецька Інна
Доброго дня! Чи є можливість скинути вам повний діагноз на електронну пошту , щоб лікар сказав чи можна до вас записуватися на реабілітацію? Дякую
Врач

Доброго дня! Так, можна скинути дыагноз, можна також скинуит скани\фото медичних епікризів та ін. документів. Але для кращого уточнення стану пацієнта - краще стан хворого і можливість госпіталізації в наш центр обговорити ще додатково по телефону з лікарями-неврологами (http://reavita.rv.ua/contacts).

КУЗЬМИЧ ЕЛЕНА ВИКТОРОВНА
добрий день ..скажіть будь ласка чи приймае ваш центр дітей .. в мене дитина хлопчик 9 років ..переніс у 12 місяців ЧМТ ..маемо наслідки після травми ..слабша права рука і ніжка і коротша на 1 см ... чи можливо у вас робити процедури і масажи ?