Задать вопрос врачу

Будем рады ответь на все Ваши вопросы
Цихоцька Н.О.
Добрий день! У мого тата (69р.) стався обширний інсульт з крововиливом в мозок 28.05.2016р., зараз в нього повністю паралізована ліва рука і нога, в лівій нозі рухає м"язами тільки від поясу до коліна, в свідомості, але час від часу дезорієнтується, розмовляє, їсть, тримаючись правою рукою за перила ліжка повертається на бік. Зараз лікується в Сарненській ЦРЛ. Лікарю, скажіть будь-ласка, чи можна його після виписки з лікарні покласти на лікування в центр "Реавіта", я дивилась прайс, мене зацікавив комплекс "Все включено" 14 днів за 14 500 грн, чи дійсна ця ціна на даний момент і чи буде ефект від цього комплексу і терміну 14 днів?
Врач

 Доброго дня! По порядку на всі Ваші питання:

  1. Такого пацієнта до нас на реабілітацію госпіталізувати можна. Пацієнти госпіталізуються в порядку черги: на сьогоднішній день черга на госпіталізацію приблизно на другу половину Липня. На чергу пацієнт стає одразу після авансової оплати родичами хворого в розмірі 1000-2000грн. http://reavita.rv.ua/services/porjadok-ghospitalizaciji-khvorikh
  2. Враховуючи важкість стану пацієнта ціна залежно від кількості днів реабілітації ціна буде в прайсі "Комплексні послуги" пункти 13-16http://reavita.rv.ua/prices
  3. Питання про термін реабілітації досить відносне: відповідь одна- чим довше- тим краще. Так, якийсь ефект за 14 днів буде, але це може бути самостійне сідання в ліжку, а можливо, тільки краще самостіне повертання в ліжку. Тобто - спрогнозувати прогрес відновлення дуже важко - він покажеться в процесі роботи. Але наш досвід показує, що 2 тижні для такого хворого - це взагалі не термін і відчутних для родичів результатів по функціонльній незалежності пацієнта за такий час взагалі може ще не бути. Для прикладу, страхові компанії розвинених країн повністю оплачують перебування пацієнта в реабілітаційному центрі 3 міс, а в подальшому оплачують якусь частину цієї вартості. Тому говорити про 14 днів взагалі і не варто. Як мінімум треба орієнтуватись на 4 тижн, а вже при повторних курсах можна вже про коротші терміни говорити.   

Медведчук В. А.
Дякую за відповід
Медведчук В.А.
Добрий день, чи може бути у вашому центры пацієнт разом з супроводжуючою особою (членом родини)?
Врач

Доброго дня! На даний момент можливості постійного перебування родичів з пацієнтом  немає. Родичі хворого можуть відвідувати пацієнта на протязі дня, бути присутніми на заняттях з хворим для навчання подальшому догляду та допомозі хворому. 

Медведчук В.А.
Дякуємо за відповідь , дописуємо випискуз лікарні: Гостре порушення мозкового кровообігу по ішемічному типу в басейні лівої внутрішньої сонної артерії.Субоклюзія лівої внутрішньої сонної артерії.Набряк головног мозку. Дислокаційний синдром. Правобічна геміплегія.. Конгнітивні та мнесичні порушення. Стан після операцій 1)Декомпресивної краніоектомії скронево-тімяної ділянки ліворуч(24.0116 2)Аутоімплантація кісткового лоскута у праве стегно (24.01.16) Гіпертонічна хвороба ІІІ ст. 2ст ризик високий,СН І ФК ІІ Маємо пройти ще селективно церебрально і вертеброангіографію і аутокостну пластику постопераційного костного дефекта в лівій височно-тімяній області. Оперувалив Харківській обл. клінічній лікарні.Інсульт ставсяв Чугуєві( Харк.івська обл. ) на підприємстві.Проживаю в Клевані, а працюю в Чугуєві
Врач

Доброго дня! По оперативному втручанню - все вже зрозуміло. Але щоб нам визначитись по стану важкості та ступеню функціональної залежності пацієнта - і, відповідно, об'єму реабілітаційного втручання, (що в свою чергу впливає і на терміни госпіталізації і вартість курсу реабілітації) - родичам хворого краще зв'язатись за контактними телефонами лікарів-неврологів для надання цієї інформації і вирішення дати госпіталізації.

Медведчук В. А.
Добрий день, що ви рекомендуєте при гіпертонусі мязів руки і ноги, (після ішемічного інсульту 3 місяці,)було хірургічне втручання. Чи можна проходити у вас реабілітацію?
Врач

Доброго дня! При постінсультній спастичності (гіпертонусі м'язів) проводяться методики з детонізації м'язів (кінезітерапевтичні практики, ін'єкції ботулотоксину в "спастичні м'язи"). На рахунок хірургічного втручання -нічого не зрозуміло надайте будь ласка повнішу інформацію по телефону чи відправте відскановані документи з епікризами хворого. Реабілітацію після інсульту проходити в нашому центрі можна. Пацієнти госпіталізуються в порядку черги, тому за детальною інформацією краще завчасно зателефонувати за контактними номерами лікарів-неврологів.

надя ходаковська
Скажіть буласка чи прцюєєте з хворими ,у брата 22роки перелом шийного 5\6 хребця шейник після стрибка в воду?
Врач

Доброго дня! Так з такими хворими працюємо. Для госпіталізації потрібно описати стан пацієнта лікарям неврологам, вони і нададуть Вам більш детальну інформацію по лікувально-реабілітаційному курсу за контактними телефонами. 

http://reavita.rv.ua/contacts 

Сарапін Петро Іванович
Гепатит C (антитіла IgM HCV)-0.22...що це означає?
Прус Валера
Здраствуйте у меня такая проблема у меня точечные боли на лице у меня бавит слева волбу и давит десна и правая дисна МРТ не показала что это тройничный нерв что эта может быть
Когут Світлана Михайлівна
В грудні місяці 2015 р. мій чоловік переніс напротязі з 16-23 три інсульти(2 ішемічних,1 геморагічний)Звернулись в лікарню в перший день.Чому виникли наступні інсульти,так відповідді не має.Був оперований після третього.25 січня цього року у нього виникла тромбоемболія.УЗД судин показує наявність тромбів в обох гомілках.На сьгоднішній день відновились функції:ковтати,жувати,сидіти,ходити.Залишились проблеми :параліч правої руки,зір,мова(говорить,але погано),память.Чи можети ви нам допомогти?
Врач

Доброго дня! Тромбоемболія легеневих артерій і сама наявність тромбів у венах нижніх кінцівок -досить небезпечне ускладненя, яке серйозно обмежує фізичну реабілітацію. Взагалі пацієнтами з порушенням мови, порушенням функції кінцівок після інсульту -займаємось, але для того щов чітко визначити реабілітаційний потенціал, всі покази, протипокази, розібратись з тромбозом вен, було б добре оглянути пацієнта, чи хоча б всю мед.документацію по проведеній діагностиці та лікуванню. Для запису на консультацію зверніться будь ласка за контактними даними реєстратури.

Лікар-невролог Левківський О.О.

Игорь Андреевич
Маме 82года. Сейчас лежит в больнице во Львовской области после инсульта(с инсультом).
Вы занимаетесь реабилитацией больных в таком возрасте?
В настоящее время наблюдаются склеротические симптомы с дезориентацией в пространстве. Не всегда понимает где находится. Переодически прыгает давление. Незначительный паралич конечностей кисти левой руки.
Наблюдаются всплески агрессии.