Задать вопрос врачу

Будем рады ответь на все Ваши вопросы
Олександр
Доброго вечора.
Спробую коротко: синдом Жильбера (рівень білірубіну не значний, після крапання опускається до 50, без - 100-110 ) і дискінезія жовчного міхура. Коли помічаю, що не їм вже більше доби і а очні білки стають жовтішими - краппельниця. Після цього апетит відновлюється і все знову в порядку. Але після останнього разу апетит не повернувся і появилося поколювання у правому підребер*ї. Тому я пройшов курс алохолу і холосасу - щоб допомогти жовчному відновитися. Не допомогло теж. Трохи згодом у мене була двічі-тричі печія, через що я "сів" на дієту (стандартну при підвищеній кислотності). Але апетит в досі не появився. Очні білки темнішають, у горлі інколи відчувається печіння як при печії, але не таке сильне. Психологічно їсти хочеться, але фізичного голоду не відчуваю.

А тепер найважливіше: кожного разу, коли я рухаю корпусом відчуваю, що у шлунку "булькає" так, як буває після неодної чашки чаю, але при цьому я перед я п`ю дуже маленькими порціями, не достатніми для того, щоб накопичуватися у таких масштабах. Підкажіть будь ласка, чи це гіперсекреція шлунка, чи якась умовна затримка соку, і що мені у будь-якому із випадків робити.
Врач

Доброго дня, ми не займаємося діагностикою та лікуванням синдрому Жильбера. У нас інша спеціалізація. Тому Вам необхідно звернутися до спеціалізованого закладу. Дякуємо, МЦ Реавіта. 

Жанна
Доброго дня!Шукаю роботу реабілітолога. Хотіла б працювати саме у Вас.
Врач

Доброго дня, відправте Ваше резюме нам на пошту info@reavita.com.ua. Дякуємо, МЦ Реавіта 

Алина
Добрый день.
У меня спицеребральная атаксия
Я могу попасть к вам на реабилитацию?
Врач

Добрий день, уточніть, будь ласка, Ваш діагноз або відправте нам на e-mail info@reavita.com.ua Ваш епікриз, або передзвоніть нам за тел. +380974574011. Дякуємо

Цимет Денис Геннадиевич
Здравствуйте,скажите пожалуйста,лечите ли вы нарко зависимых со2-й группой инвалидности,после операций,чтобы расходиться ногу и сколько стоит курс лечения?
Мусійчук Валерій
Доброго вечора!
Чи є у вас афазіолог?
Семенюк Анастасія Сергіївна
Доброго дня)
Чи не шукаєте масажиста ?
Горбовий Олександр Григорович
доброго дня я хотів запитати чи приймаєте ви пацієнтів з хворобою Атаксия Фридрейха або реабілітація
Татьяна топал
Добрый день! Девочка (9 лет) перенесла инсульт 2 февраля. Можете ли помочь в плане реабилитации?
Твердун Олег Володимирович
Моя дружина попала в аварію 4 місяці .Їй зробили пару операцій. Її виписали з лікарні і вона перебуває дома. І я хотів би відправити її в реабілітаційний центр до вас . Чи це можливо і яка буде ціна (виписки зможу відправити вам на електрону пошту)
Твердун Олег Володимирович
Моя дружина попала в аварію 4 місяці .Їй зробили пару операцій. Її виписали з лікарні і вона перебуває дома. І я хотів би відправити її в реабілітаційний центр до вас . Чи це можливо і яка буде ціна (виписки зможу відправити вам на електрону пошту)