Задать вопрос врачу

Будем рады ответь на все Ваши вопросы
Петрук Юлія Олегівна
Доброго дня, хотіла запитати, в мого батька ніяк не можуть виявити діагноз, робили МРТ, КТ, всі можливі аналізи, виявили що проблема з кровопритоком та крововідтоком, та конкретного нічого не сказали! Справа в тому, що вже третій раз викликаємо швидку в зв'язку з його дивною поведінкою: втрата координації, плутає слова, не розуміє що робить, агресія, в цілому, як п'яний(одного разу возили в наркодиспансир-аналізи нічого такого не показали). Лікарі понижали тиск, він засинав, але координація до ранку не верталась, ледь говорив. Сказали класти на стаціонар. Скажіть, чи з такими стикалися і чи це є по цінам помірно? Дуже дякую за відповідь.
Климчук Наталія Петрівна
Добрий день!Мама вже 2-й рік після інсульту, їй 67років,вона ходить,але погано,права рука не функціонує.Після інсульту з нею 1 рік працював реабілітолог, 3-4рази на рік проводимо лікування,масаж.Зараз знову хочимо провести підтримуючу терапію.Скажіть,будь-ласка з такою хворою Ви могли б займатися?
Врач

Добрий день!

Дякуємо за Ваше запитання. На сьогоднішній день є доведеним, що реабілітація хворих проходить на протязі всього подальшого життя після перенесеного інсульту. У нас в штаті працює досвідченим персонал, що пройшов різноманітні курси та тренінги як у нас в країні, так і за кордоном. Ми використовуємо різноманітні методики та засоби для реабілітації. Ми займаємося не лише медикаментозним лікуванням, а, в першу чергу, активною реабілітацією ( кінезотерапією, ерготерапією, механотерапією, заняття з логопедом, нейропсихологом), які здійснюються в відповідно обладнаних залах, а також в палаті пацієнта.

З пов. МЦ " Реавіта"

 

 

 

Миненко Наталия
Добрый день. Подскажите берёте ли Вы на лечение с диагнозом-дифилькуляторна енцефалопатия 3 степени,на тли гипертоничной болезни. И сколько будет стоить лечение??
Врач

Добрый день!

Спасибо за Ваше письмо. Медицинский центр Реавита занимается диагностикой,
лечением и реабилитацией больных неврологического профиля. Что касается Вашего
вопроса, то дисциркуляторная энцефалопатия это заболевание, связанное с нарушением
нормального кровообращения и обмена веществ в головном мозге. Мы занимаемся даной
патологией. Что касается стоимости лечения, то это будет зависить от тяжести состояния
пациента и от той программы, по которой будет происходить лечение. Наилучшим будет
если врач- невролог осмотрит пациента и дополнительные материалы ( амбулаторную
карту, анализы, компъютерную или магнитно-резонансную томографии (если есть) и тогда
будет принято решение о стоимости лечения.

С ув. МЦ "Реавита"