Задать вопрос врачу

Будем рады ответь на все Ваши вопросы
Сарапін Петро Іванович
Гепатит C (антитіла IgM HCV)-0.22...що це означає?
Прус Валера
Здраствуйте у меня такая проблема у меня точечные боли на лице у меня бавит слева волбу и давит десна и правая дисна МРТ не показала что это тройничный нерв что эта может быть
Когут Світлана Михайлівна
В грудні місяці 2015 р. мій чоловік переніс напротязі з 16-23 три інсульти(2 ішемічних,1 геморагічний)Звернулись в лікарню в перший день.Чому виникли наступні інсульти,так відповідді не має.Був оперований після третього.25 січня цього року у нього виникла тромбоемболія.УЗД судин показує наявність тромбів в обох гомілках.На сьгоднішній день відновились функції:ковтати,жувати,сидіти,ходити.Залишились проблеми :параліч правої руки,зір,мова(говорить,але погано),память.Чи можети ви нам допомогти?
Врач

Доброго дня! Тромбоемболія легеневих артерій і сама наявність тромбів у венах нижніх кінцівок -досить небезпечне ускладненя, яке серйозно обмежує фізичну реабілітацію. Взагалі пацієнтами з порушенням мови, порушенням функції кінцівок після інсульту -займаємось, але для того щов чітко визначити реабілітаційний потенціал, всі покази, протипокази, розібратись з тромбозом вен, було б добре оглянути пацієнта, чи хоча б всю мед.документацію по проведеній діагностиці та лікуванню. Для запису на консультацію зверніться будь ласка за контактними даними реєстратури.

Лікар-невролог Левківський О.О.

Игорь Андреевич
Маме 82года. Сейчас лежит в больнице во Львовской области после инсульта(с инсультом).
Вы занимаетесь реабилитацией больных в таком возрасте?
В настоящее время наблюдаются склеротические симптомы с дезориентацией в пространстве. Не всегда понимает где находится. Переодически прыгает давление. Незначительный паралич конечностей кисти левой руки.
Наблюдаются всплески агрессии.
Игорь Андреевич
Маме 82года. Сейчас лежит в больнице после инсульта.
Вы занимаетесь реабилитацией больных в таком возрасте?
Врач

Реабілітацією пацієнтів такого віку займаємось, але перед госпіталізаціє необхідно оглянути хвору, визначити реабілітаційний потенціал, наявні протипокази до реабілітації, супутню патологію, що може перешкоджати проведенню реабілітаціних практик. Для узгодження можливості проведення даної консультації зверніться, будь ласка, за конткатними телефонами реєстратури медичного центру.

http://reavita.rv.ua/contacts

Артур
Дитині 4,8 роки. Останнім часом почали спостерігати що у дитини з носа йде кров. Регулярність починає частішати. Плануємо піти до ЛОРа (скоріш за все що скажуть припикти). Но я боюсь що проблема може бути прихована в іншому. На тілі дитину по всьому тілу видно судини. У мами теж видно судити, що в подальшому може призвести до серйозних проблем з верикозним розширенням. Що порадите робити?
Врач

Доброго дня! Нажаль наш центр дітьми не займається. Радимо звернутись до педіатрів.

Белошицкая Наталия николаевна
Моему отцу 84года. 22января2016года перенес ишемичный инсульт Парализована правая сторона, не может разговаривать. Скажете , проводят ли реабилитацию таких больных ?
Врач

Доброго дня! Реабілітацію таких хворих проводять, але щоб детальніше визначитись зі станом хворого та можливим навантаженням під час реабілітації та максимальні очікувані результати- найкраще було б оглянути хворого перед госпіталізацією чи хоча б більш детально обговорити стан пацієнта з його рідними (хоча б по телефону за контактними телефонами):

http://reavita.rv.ua/contacts

Галина
Добрий день
Мені поставили діагноз невроз з дисфункцією дихання- попереднє лікування не допомогло
Чи можна до вас звернутись з такою проблемою, чи можете допомогти?
Дякую
Хилюк Андрій Федорович
Добрий ден.
Мій батько хворіє після інсульта.Чи є можливість госпіталізаціі і лікування у Вашій клініці та яка ціна стаціонару?Дякую
Врач

Добрий день. Вибачте за запізнення з відповіддю (через технічні причини). Госпіталізація пацієнтів в стаціонар проводиться після попереднього уточнення важкості стану пацієнта (з лікарем-неврологом) та попередньому запису. Ціна 4-тижневого курсу може коливатись від 24050грн до 35100грн залежно від стану важкості хворого. Для більш детальної інформації звертайтесь до неврологів за контними номерами телефонів в закладці "контакти".

Приступа Оля
Доброго вечора.В мого тата(1963 р.н) 6,01 стався інсульт,лікарі сказали що обширний ішемічний,8,01 взяли повторну пункцію і виявили там кров.Паралізована ліва сторона,він в свідомості,говорит.До сьогоднішнього дня перебуває в реанімації ,але не можуть лікарі контролювати тиск,який "скаче" від 170-180/90-100 до 220-240/100-120.Від тиску отримує берліприл,небілет,5 днів пив леркамен 10,але його відмінили,фармадипін.Тепер дають ебрантил 30мг по 4 таб на день,магнія сульфат кажуть що не знижує йому тиск,ще кололи дибазол .Капали цераксон,Л-лізин,нейромідин,армадин,гліятон,цефтріаксон(піднімалась температура 8-9-10.01 до 38,5),омез.Тепер отримує кортексин,нейробіон,дексаметазон,тіоцетам,рибоксин.Здається все.Стан його практично не змінюється.Чи могли б ви щось порадити в такій ситуації?Дякую,чекатиму відповіді.
Врач

Доброго дня! Вибачте, що не зміг раніше дати відповідь (через технічні несправності). З Ваших слів зрозумів, що стан пацієнта не є стабільним і таким, щоб ми моли госпіталізувати його в наш центр. Після стабілізації показників артеріального тиску, температури і загального стану з пацієнтом ми зможемо працювати для максимально можливого збільшення сили в кінцівках та покращення самообслуговування. Для більш детальної інформації т роз'яснень звертайтесь за контактними телефонами, вказаними на сайті.