Задать вопрос врачу

Будем рады ответь на все Ваши вопросы
галас тетяна василівно
скільки триває реабілітація?
Врач

Доброго дня! Тривалість реабілітації прямо залежить від тяжкості інсульту або іншого ураження головного мозку і може тривати від місяця до років. Для попереднього приблизного визначення тривалості реабілітації - зателефонуйте за контактними номерами телефонів неврологів, опишіть важкість стану хворого.

Ярко Ольга Миколаїна
Добрий день.Я маю хворого 15-річного сина з ДЦП з гіперкінезами.Розумово розвинений.але не говорить.не жує.не ходить.не тримає предмети в руках.Чи проводиться у центрі реабілітація таких хворих? Дякую.
Врач

Доброго дня! Робота нашого центру орієнтована на дорослих пацієнтів з перенесеними інсультами, черепно-мозковими, хребетно-спинальними травмами.

Кичан Тетяна
У моєї мами місяць назад був інсульт вона монентами дуже нервова,іноді погано говорить і часто забуває.Що робити?
Врач

Для того, щоб оцінити стан пацієнтки та призначити необхідне лікування вам потрібен огляд невролога, на який можете записатись за контактними телефонами реєстратури. 

http://reavita.rv.ua/contacts

Андрушків Анатолій Романович
Доброго дня
Скажіть будь ласка... це правда, що під час першого статевого контакту дівчина отримає гени від партнера навіть якщо був захист...
Наука телегонія міф чи реальність?
Когут Світлана Михайлівна
У мого чоловіка в грудні 2015 р. на протязі тижня сталося 3 інсульти (перебуваючи в психо-невро стаціонарі),причини пояснити ніхто так так і не зміг.На сьгоднішній день він ходить сам,практично зрозуміло говорить.Проблеми з памятю і з правою рукою,азбув все,чим займався до хвороби.Чи можна звернутись до вас ,для відновлення.
Врач

Доброго дня! Звернутись в наш центр можете. З пацієнтами такого профілю працюємо, але щоб детальніше уточнити стан пацієнта та визначитись з програмою реабілітаційних заходів та прогнозом необхідно попередньо під'їхати в наш центр для попередньго огляду пацієнта. 

Записптись на огляд можна за контактними телефонами реєстратури.

Борис Оксана Я.
Доброго дня,в мене затримка 2 дні,базова температура 36.9.Чи можлива вагітність? Дякую.
Врач

Доброго дня! Зверніться до лікаря-гінеколога. В нашому центрі таких спеціалістів немає.

Попова А.В.
Добрый день! После чмт ваш центр восстанавливает? Месяц комы, сейчас выписаны уже домой, есть оссификация в /б суставе и руках. Разговаривает, ест, но не все жует хорошо.Лежачий больной.
Врач

Доброго дня! В нашому центрі працюємо з пацієнтами з перенесеною ЧМТ, але щоб детальніше визначити стан пацієнта і , відповідно, очікуваний прогноз реабілітації - було б добре пацієнта попередньо оглянути, або ,мінімум, хоча б детально обговорити стан хворого в телефонному режимі: конткти лікарів-неврологів: http://reavita.rv.ua/contacts

Медведчук В.А.
Добрий день, чи застосовуєтьсяу вас для реабілітації методика Бобат?
Медведчук В. А.
Добрий день, для надсилання вам скану квитанції про аванс потрібна адреса вашої скриньки, де ї можна побачити?, разом з цим запитанням я вказую свою скриньку на mail.ru, чи можете відправити на мою адресу тестове повідомленн, або надати адресу вашої скриньки у відповіді на запитання
Врач

Доброго дня! Всі контактні дані у нас на сайті: http://reavita.rv.ua/contacts

Мацюк Оксана Петрівна
Доброго дня! На яку електронку можна вислати заключення діагнозу.
Врач

Доброго дня! Всі контактні дані у нас на сайті: http://reavita.rv.ua/contacts