Отзывы

Ви можете оставить свои предложения или просто сказать спасибо своему лечящему врачу
Інна Мендусь
Доброго дня!Скажіть будь ласка чи суттєво допоможе нам ваше лікування, після інсульту який минув рік назад?Ліва рука не працює,нога не повністю розгинається,по-троху ходить але з тростиною.На протязі року лікування не було.
Инсультный центр "Реавита"

Доброго дня!

Дякуємо за Ваше запитання та перепрошуємо за пізню відповідь ( питання було задане в рубриці відгуки). На рахунок суттєвої допомоги- реабілітація після інсульту, як є доведеним на сьогодні, проходить на протязі всього подальшого життя. Для того, щоб оцінити реабілітаційний потенціал пацієнта його потрібно, насамперед, оглянути. Після цього можна буде робити якісь висновки. Якщо у Вас є можливість прийти ( приїхати) до нас на консультацію, то це було б найкраще.

З пов. МЦ " Реавіта"

О.
Відгук пацієнта з травмою шийного відділу хребта після відногвного лікування та реабілітації в медичному центрі "Реавіта"
Инсультный центр "Реавита"

Андрій
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна проводити у вас лікування на 5-й день після інсульту?
Инсультный центр "Реавита"

Доброго дня! Лікування в нашому центрі можна розпочати з перших годин інсульту після огляду нашого лікаря-невролога. Якщо бажаєте подати заявку на прийом- введіть будь ласка ваші контакті дані, або прослідуйте по вкладці "подати заявку на прийом" головного меню. 

Наталя
Скажіть чи можна лягти до вас на лікування моєму батькові, якщо він не з Рівного(з Волинської області)? В нього три дні тому став інсульт, лікарі кажуть що ішемічний, і не рухає лівою ногою і рукою, не ходить.
Инсультный центр "Реавита"

Доброго дня! В нашому центрі можливий стаціонарний лікувально-реабілітаційний курс з цілодобовим перебуванням хворих в спеціально обладнаних палатах, трриразовим харчуванням. Детальніше з умовами можете ознайомитись в закладці "послуги" > "Стаціонарне лікування та реабілітація хворих на інсульт". 

Для госпіталізації необхідний огляд нашого лікаря- невролога.

Бажаєте подати заявку на прийом?