Отзывы

Ви можете оставить свои предложения или просто сказать спасибо своему лечящему врачу
dionis
Чудовий заклад!!! Щиро дякуємо за вашу нелегку працю. Ви врятували нашого тата. Коли привезли на реабілітацію тато фактично був без свідомості, а вийшов на своїх ногах.
(Тато не міг ні розмовляти, ні сидіти, ні володіти рукою, сам їсти не міг), тепер він людина яка впевненно повернулась до самостійного життя.
Чудові реабілітологи, дякую ерготерапевтам які постійно були на зв'язку, постійно надавали інформацію про стан тата, та мали чудове ставлення до нього, прекрасні дівчата. Фізичні терапевти і логопеди велике спасибі за пропроблену працю. Команда справжніх професіоналів, люди з великої букви!!!! Тато постійно згадує за вас, ми не помилились у виборі саме цього центру. Щиро дякую вам за все.
Инсультный центр "Реавита"

Щиро дякуємо за Ваш відгук. Бажаємо здоров"я Вашій родині та перемоги нам усім!

Тетяна Лазаренко ( пацієнт Цінчик М.)
В центрі проходила реабілітацію моя мама , після заміни колінного суглобу. Дякую що підняли її на ноги!
Ставлю десять з десяти !!! Умови чудові ! Персонал - професіонали з великої букви ! Дякую усім ! Кожному бажаю миру і благополуччя !!!
Инсультный центр "Реавита"

Щиро дякуємо за Ваш відгук. Бажаємо здоров'я Вам та Вашій родині і миру та перемоги нам усім!

Тетяна Максимчук
У Вас д1йсно гарн1 умови, вс1 прац.вники на своему м1сц1: чуйн1, профес1онали свое1 справи. Дуже вдячна. Дай Бог Вам здоров' я, наснаги, процв1тання Вашому центру, низький укл1н всьому персоналу,
Инсультный центр "Реавита"

Добрий день. Щиро вдячні за Ваш відгук. Бажаємо Вам якнайшвидшого одуження. МЦ Реавіта

Максимчук Тетяна
Щира вдячн1сть гарному колективу за працю. Кожен з Вас на своему м1сц1. Вс1 уважн1, чемн1, профес1онали свое1 справи. У Вас пац1енти стають на ноги. Низький Вам укл1н. Будьте вс1 здоров1, щаслив1, процв1тання Вашому центру. Перемоги 1 миру наш1й Укра1н1.
Инсультный центр "Реавита"

Щиро вдячні за Ваш відгук. Бажаємо Вам якнайшвидшого одуження. МЦ Реавіта

Інна Гібляк (Дем'яненко)
Хочу висловити щиру подяку медичному центру "Реавіта", всьому персоналу за те, що поставили на ноги мого тата, навчили мінімально себе обслуговувати.
Ви дійсно професіонали своєї справи, майстерно, виконуєте свою роботу, допомагаєте повірити у себе, свої сили, не впасти духом своїм пацієнтам. Ми виконуємо всі вказівки реабілітологів та лікарів і вже відчутно йдемо на покращення. Щиро дякуємо Вам за терпіння, турботу та допомогу, яку Ви надаєте.
Инсультный центр "Реавита"

Щиро дякуємо за Ваші теплі слова подяки. 

Вова
Доброго вечора хочу залишити відгук
За центр Реавіта в М. Рівному по вул. Карнаухова 31
Сервіс обслуговування Супер
Кваліфікація врачів Супер
Батько з Камянеця - Подільського лікувався 2 тижні з діагнозом інсуль ...
Результатом лікування він задоволений на 100%
Рекомендую
Инсультный центр "Реавита"

Дякуємо за Ваш відгук

Валентина Неліпа
Хочу висловити найщирішу подяку людям, які за місяць поставили на ноги та повернули до нормального життя мою маму.
Богдану, Христині, Соломїї, Руслані, Олені, Ользі Юр’ївні, Олександру Леонтійовичу, усім дівчатам медичного персоналу.
Всі ви Лікарі з великої букви! Нас прийняли під час війни, нас в буквальному сенсі ловили швидкою по трьох населених пунктах, бо поїзд яким ми їхали змінював маршрут через постійні обстріли та тривалі повітряні тривоги в той день. Швидка Реавіти забрала нас в прямому сенсі серед залізничного полотна по геоточці, яку ми відправили, бо поїзд не мав змоги зупинитись на станцїї. Нас доправили до Реавіти в дуже важкому стані, і те що за місяць зробили це велична робота лікарів ! Людину повернули до життя ! Мама стала на ноги, самостійно ходить, поки що з палицею, але сама. Сама себе обслуговує, їсть, ходить до туалету та одягається. З повністю лежачої людини лікарі повернули жінку, що стрімко повертається до життя. Мама щодня згадує Богдана, головного фізичного терапевта і каже, що їй дуже дуже пощастило! Богдан, якщо ви це читаєте знайте що ми вдячні вам будемо все життя!
Зараз ми вже дібралися дому і тепер щодня повторюємо вправи та рекомендації для закріплення результату.
Я бажаю Реавіті і кожному лікарю найміцнішого здоров’я! Ви справжні Гіпократи. Те що ви робите ви повертаєте сім’ям найцінніше - здорових людей та батьків. Під час війни це виглядає як чудо.
Безмежно дякуємо Вам за повернуте здоров’я!
З повагою Валентина Неліпа та ваша вдячна підопічна Опришко Раїса Степанівна.
Инсультный центр "Реавита"

Щиро дякуємо за Ваші теплі слова подяки всьому колективу МЦ "Реавіта". Бажаємо Вашій мамі якнайшвидшого одужанняю. За необхідності- дзвоніть. МЦ "Реавіта"

Лозовська Галина Іванівна
Доброго вечора.
Величезне спасибі від усієї душі від нашої сім'ї. Щиро дякую вам усім за Ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велика майстерність.Наш батько себе почуває набагато краще, так що рекомендуєм і збираємося скоро продовжувати курси реабілітації.
Инсультный центр "Реавита"

Щиро дякуємо за Вашу оцінку нашої роботи. Бажаємо подальшого одужання. З пов. МЦ Реавіта

Воробей Тетяна
Вислолюю щиру подяку працівникам реабілітаційного центру "Реавіти" , які своїм професіоналізмом і доглядом змогли створити диво - зцілення дорогої нам людини батька.
Відчувати себе здоровим - це неймовірне щастя. Дякуємо вам за безцінну роботу. Ваша професійна майстерність і чуйність вирвала людину з лещат недуги. Довгих літ вам щастя,миру і здоров'я!!! Сім'я Вороб'я Миколи Ульяновича.
Инсультный центр "Реавита"

Дякуємо за Ваші слова подяки. Будемо і надалі працювати над тим, щоб покращити самопочуття наших пацієнтів. МЦ Реавіта

Валентина Бриж
Доброго вечора! Сьогодні ми хочемо сказати найщиріші слова вдячності колективу реабілітаційного центру,,Реавіта'' Наш син Віталік,19 років, потрапив в аварію.Діагноз,Закрита ч/м травма, забій головного мозку важкого ступеня'Після двотижневого перебування в реанімації, прийшовши в свідомість він не міг рухатися.Ми звернулися в,Реавіту'25.09.2021,а 22.10.2021 ми забирали його додому і він ішов своїми ногами.Велика шана і повага Олександру Леонтійовичу! Тільки такий хороший керівник може зібрати таку чудову команду!Ми вдячні всім і кожному!Ви всі просто прекрасні ЛЮДИ!!!
Руслана Терентіївна-завжди привітна,все розкаже і підкаже, Ольга Юріївна, Ірина Вікторівна,Христинка, Юлія, Володимир, Богдан-низький уклін вам за ваше терпіння та турботу! Всьому персоналу,всім нянечкам та санітарочкам--велика повага та дяка!Хай всіх вас Господь Бог благословить на многії літа!!!
З повагою мама,тато та вся наша велика родина!
Инсультный центр "Реавита"

Дякуємо за теплі слова подяки. Ми намагалися зробити максимально все для покращення самопочуття Вашого сина. МЦ Реавіта.