Отзывы

Ви можете оставить свои предложения или просто сказать спасибо своему лечящему врачу
Орест Шимко
Щира подяка всім працівникам реабілітаційного центру"Реавіта" за Ваш колосальний труд, турботу, та піклування про всіх пацієнтів. Більше трьох місяців ,я харчувався через зонд. Куди не звертався, ніхто не хотів братися за вирішення моєї задачі по здоров'ю. Тільки в "Реавіті", завдячуючи персоналу мої питання були вирішені. На даний час їм усе, практично мова відновлена. Діагнози у мене були:- дизфагія, дизартрія, дизфонія. Основне повноцінно їм, набираю втрачену вагу!))) Хай Вас Бог благословить!!! Щиро Всім дякую!!!!
Инсультный центр "Реавита"

Дякуємо, Орест, за Ваш відгук. Дуже приємно, що ми допомогли вирішити Вашу проблему. З найкращими побажаннями, МЦ Реавіта.

Цицюра Ольга Зіновіївна
Шановні працівники медичного центру Реавіта!
Хай доля стелить рушниками усі шляхи, де Вам іти
І хай здоров"я буде з Вами і щастя на путі
Ви-фахівці своєї справи, і Вам душа за нас, хворих, болить
І цій душі нема спокою, а час як птах стрімкий летить.
Летить і хай не поспішає, рокам не буде вороття,
І хай Господь оберігає у працю втілене життя.
Здоров"я Вам міцного, щастя без краю,
Хай буде у серці завжди доброта і Бог береже Вас на
довгі літа!
15.10.2019р. З повагою, Цицюра Ольга Зіновіївна
Инсультный центр "Реавита"

Щиро дякуємо за Вашого вірша та теплі слова, Ольга Зіновіївна! Бажаємо подальшого покращення стану та міцного здоров'я! З повагою, колектив МЦ Реавіта

Шапран Л.Д.
11.12.17р я привезла в центр "Реавіта" свого чоловіка Шапран В.В. в тяжкому депресивному стані після ішемічного інсульту. Чоловік не ходив, не міг собі дати раду, майже нічого не говорив, був в глибокій депресії. Результат я побачила вже буквально за кілька днів, коли приїздила його провідувати. Він вперше за час хвороби посміхався, міг робити прості речі, такі як самостійно їсти, одягтися, робив перші кроки. А головне, тут вселили в нього надію та впевненість. Я дуже вдячна колективу центру за увагу, витримку, гарну роботу по реабілітації мого чоловіка. Велика вдячність лікарям Левківському Олексію Олександровичу, Сеньків Ользі Володимирівні. До Олексія Олександровича перші дні я телефонувала майже кожен день, щоб дізнатися як проходить реабілітація, і він завжди мені розказував в подробицях, не виказуючи ніколи нетерпіння чи невдоволення. Також велика подяка ерготерапевту Ральській Христині за її терпіння та за те що навчила мого чоловіка бути самостійним по-можливості. Особлива подяка кінозотерапевту Кравець Івану, який прямо, я б сказала із синівською турботою, вчив мого чоловіка робити перші кроки, дякую тобі Ваня. Велика вдячність всім сестричкам, молодшому персоналу, масажисту, логопеду. Велике спасибі керівнику центра Вашенюку О.Л. за те, що підібрав такий гарний , чуйний, професійний колектив. Бажаю всім міцного здоровя, успіхів у вашій нелегкій, але такій потрібній справі і щоб більше людей, яким так потрібна ваша допомога, мали можливість скористатися вашими послугами.
Инсультный центр "Реавита"

Щиро дякуємо за Ваші теплі слова. Бажаємо подальшого покращення стану та міцного здоров'я! З повагою, колектив МЦ Реавіта 

Тацій Людмила Георгіївна
ПОДЯКА

Ми, пацієнти Медичного центру “Реавіта” висловлюємо свою вдячність за зразкову роботу по реабілітації в МЦ хворі після інсульту Тацій Л.Г та Зайцева Н.О.знаходилися в мед.центрі під наглядом лікаря Левківського Олексія Олександровича та реабілітологів, які займалися з ними на заняттях під керівництвом Захарчука Романа Вікторовича та реабілітологів Гринь Б.Ю. Кравець І.М., масажист-професіонал Сидоркевич Д.Й.
Я,Тацій Л.Г знаходилась в МЦ Реавіта з 05.06.2017 по 12.07.2017 з Дніпропетровської області з м. Кривий ріг. приїхала зовсім не ходила, але відїджала, уже ходила.
Пацієнт Зайцева Н.О з Рівного не ходила і не говорила, але кожного заняття відчувався результат роботи.
Сердечний та щирий молодший персонал Давидович Сніжана, Котульська Жанна, Лукасевич Лена, Бакунець Люда, Дунай Тамара, Кондрачук Наталія, Мигаль Наталія, Гейса Любов, Дячук Юля, Пасько Валя.
Инсультный центр "Реавита"

Щиро дякуємо за Ваші теплі слова. Бажаємо міцного здоров'я та якнайшвидшого відновлення! З повагою, МЦ Реавіта 

Володимир Анатолійович
Молодий, і висококваліфікований колектив реабілітологів дуже добре робить свою роботу, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, особливо можу виділити таких спеціалістів: Пасічник Олег, Кравець Іван, Ральська Христина, Швець Юлія Федорчук Павло, Захарчук Роман, Юкіш Оксана Валеріївна, Левківський Олексій Олександрович, масажист Віталій, середній, і молодший медичний персонал, велика подяка всім вищевказаним , і керівнику центра Вашенюку Олександру Леонтійовичу, бажаю вам розвитку у вашій не простій, але так потрібній всім нам благородній роботі
Инсультный центр "Реавита"

Щиро дякуємо за Ваші теплі слова. Бажаємо міцного здоров'я та якнайшвидшого відновлення! З повагою, МЦ Реавіта 

Івчик Віктор Юрійович
Дякуємо всьому колективу "Реавіта"!
Чудові працівники, хороший підхід до кожного пацієнта, і найголовніше є результат вашої роботи. Радимо не боятись і звернутись до реабілітаційного центру за допомогою. Велика подяка Федорчуку Павлу.
Инсультный центр "Реавита"

Дякуємо за Вашу гарну оцінку нашої спільної праці. Бажаємо скорішого відновлення та міцного здоров'я! З повагою, колектив МЦ " Реавіта"

Продай Ганна Василівна
Реабілітаційний центр "Реавіта" - моя надія і опора. У нашому житті дуже часто трапляються різні нещасні випадки, які вибивають нас із колії. От і у мене 24 вересня 2015 року сталась біда - інсульт, який призвів до парезу лівої сторони. Мої діти після лікування в обласній лікарні перевели мене до "Реавіти". Нас тепло зустріли, була проведена бесіда щодо можливостей центру. Умови майже домашні, все організовано на високому рівні. Спеціалісти - реабілітологи (молоді дівчата та хлопці) готують пацієнтів до звичайного повсякденного життя. Всі виконують свої обов"язки чітко і вчасно. Поміж молодих людей добре помітно почуття взаємовиручки. Мій реабілітолог - Пасічник Олег Ігорович - дуже хороша людина, чемний, добрий, вчив мене сидіти, стояти, ходити,хоча мені це не завжди вдавалось. Мій лікуючий лікар - Левківський Олнксій Олександрович. Я дякую йому за все, що він зробив для мене, як-от, одного разу, коли мені стало погано вночі із серцем, він приїхав з дому задовго до початку робочого дня. Хороша дівчина Ральська Христина Олександрівна - вона так ретельно мене вчила самостійно доглядати за собою, здійснювати щоденну особисту гігієну, одягатися та роздягатись за допомогою однієї руки. У центрі працюють знавці своєї справи і в той же час милосердні люди. Заняття проходять у спеціально обладнаних залах. на мою думку, обласному управлінню охорони здоров"я необхідно більше цікавитися діяльністю такого прекрасного центру, допомагати в якісь мірі. Розумію. що належна робота лікувального закладу в першу чергу залежить від керівництва цього закладу. Відтак хочу подякувати також головному лікарю "Реавіти" Вашенюку Олександру Леонтійовичу. З повагою, Продай (Щербак) Ганна Василівна - житлька с. Тучин Гощанського району Рівненської області, пенсіонер, бувша голова Тучинської сільської ради (1976-1990р.р.), депутат Рівненської обласної ради (1985-1990 р.р.), член Рівненського облвикнкому (1985-1990 рр.).
Инсультный центр "Реавита"

Щиро дякуємо за Ваші теплі слова. Бажаємо міцного здоров'я та якнайшвидшого відновлення! З повагою, МЦ Реавіта 

Кравченя Надія Петрівна
Коли в мене другий раз стався інсульт я подумала, що мене привезли до в'язниці, в якій я сидітиму п'ять років, не менше.
З розмови я дізналася, що лікарня називається "Реавіта". Я знала, що на латині "ВІТА"-означає життя і повірила, що я буду жити. А "Реа"-перший склад від слова реабілітація. Коли я познайомилася з медперсоналом лікарні, зрозуміла що всі вони від няні до головного лікаря дуже високі майстри своєї справи. Ні від одного працівника я не почула грубого слова чи нарікання на важку роботу з хворими.
Олег Ігорович - вчить мене ходити, орієнтуватись на місцевості, навіть вдягатись. Віталій Володимирович-масажист, великий психолог і вміє вселити віру в одужання і краще життя.
Я не можу на своїх сторінках описати терпіння, віру в людину моїх реабілітологів: Богдана, Світлани, Христини, Варвари, всіх нянь. Вони всі хочуть одного: "Щоб людина вийшла здоровою і повернулась до повсякденного життя!!!". Честь і хвала всі їм за це, велике ДЯКУЮ! Більше уважного відношення до хворого я не бачила ні в одній лікарні.
Дав би Бог їм всім міцного здоров'я.
Инсультный центр "Реавита"

Дякуємо за теплі слова! А Вас просимо не забувати про виконання всіх рекомендацій. Бажаємо міцного здоров'я!

Ок сана Гретчак
Дуже приемно бачити у Вашій команді РОМАНА ЗАХАРЧУКА .Фахівець своеіі справи високо-кваліфікований реабілітолог .Просто чудова людина.п Ми пишаемось тобою.
Инсультный центр "Реавита"

Дякуємо! Ми теж пишаємось як Романом, так і кожним членом нашої команди!

ЛЮБОМИР ТОДОРУК
ХОЧУ ЩИРО ПОДЯКУВАТИ ВСЬОМУ ПЕРСОНАЛУ ЦЕНТРУ *РЕАВІТА* ЗА ТЕПЛЕ ТА ГАРНЕ ВІДНОШЕННЯ ДО МЕНЕ,А ТАКОЖ ПОДЯКУ ВСІМ ЛІКАРЯМ-РЕАБІЛІТОЛОГАМ ЗА ЄФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ.ВСЬОГО ВАМ НАЙКРАЩОГО!
Инсультный центр "Реавита"

Щиро дякуємо за Ваші теплі слова. Бажаємо міцного здоров'я та якнайшвидшого відновлення! З повагою, МЦ Реавіта