main_nav_guest

guest_seo
Валентина Неліпа
Хочу висловити найщирішу подяку людям, які за місяць поставили на ноги та повернули до нормального життя мою маму.
Богдану, Христині, Соломїї, Руслані, Олені, Ользі Юр’ївні, Олександру Леонтійовичу, усім дівчатам медичного персоналу.
Всі ви Лікарі з великої букви! Нас прийняли під час війни, нас в буквальному сенсі ловили швидкою по трьох населених пунктах, бо поїзд яким ми їхали змінював маршрут через постійні обстріли та тривалі повітряні тривоги в той день. Швидка Реавіти забрала нас в прямому сенсі серед залізничного полотна по геоточці, яку ми відправили, бо поїзд не мав змоги зупинитись на станцїї. Нас доправили до Реавіти в дуже важкому стані, і те що за місяць зробили це велична робота лікарів ! Людину повернули до життя ! Мама стала на ноги, самостійно ходить, поки що з палицею, але сама. Сама себе обслуговує, їсть, ходить до туалету та одягається. З повністю лежачої людини лікарі повернули жінку, що стрімко повертається до життя. Мама щодня згадує Богдана, головного фізичного терапевта і каже, що їй дуже дуже пощастило! Богдан, якщо ви це читаєте знайте що ми вдячні вам будемо все життя!
Зараз ми вже дібралися дому і тепер щодня повторюємо вправи та рекомендації для закріплення результату.
Я бажаю Реавіті і кожному лікарю найміцнішого здоров’я! Ви справжні Гіпократи. Те що ви робите ви повертаєте сім’ям найцінніше - здорових людей та батьків. Під час війни це виглядає як чудо.
Безмежно дякуємо Вам за повернуте здоров’я!
З повагою Валентина Неліпа та ваша вдячна підопічна Опришко Раїса Степанівна.
guest_administrator_name

Щиро дякуємо за Ваші теплі слова подяки всьому колективу МЦ "Реавіта". Бажаємо Вашій мамі якнайшвидшого одужанняю. За необхідності- дзвоніть. МЦ "Реавіта"

Лозовська Галина Іванівна
Доброго вечора.
Величезне спасибі від усієї душі від нашої сім'ї. Щиро дякую вам усім за Ваші зусилля, старання, професіоналізм, доброту серця і велика майстерність.Наш батько себе почуває набагато краще, так що рекомендуєм і збираємося скоро продовжувати курси реабілітації.
guest_administrator_name

Щиро дякуємо за Вашу оцінку нашої роботи. Бажаємо подальшого одужання. З пов. МЦ Реавіта

Воробей Тетяна
Вислолюю щиру подяку працівникам реабілітаційного центру "Реавіти" , які своїм професіоналізмом і доглядом змогли створити диво - зцілення дорогої нам людини батька.
Відчувати себе здоровим - це неймовірне щастя. Дякуємо вам за безцінну роботу. Ваша професійна майстерність і чуйність вирвала людину з лещат недуги. Довгих літ вам щастя,миру і здоров'я!!! Сім'я Вороб'я Миколи Ульяновича.
guest_administrator_name

Дякуємо за Ваші слова подяки. Будемо і надалі працювати над тим, щоб покращити самопочуття наших пацієнтів. МЦ Реавіта

Валентина Бриж
Доброго вечора! Сьогодні ми хочемо сказати найщиріші слова вдячності колективу реабілітаційного центру,,Реавіта'' Наш син Віталік,19 років, потрапив в аварію.Діагноз,Закрита ч/м травма, забій головного мозку важкого ступеня'Після двотижневого перебування в реанімації, прийшовши в свідомість він не міг рухатися.Ми звернулися в,Реавіту'25.09.2021,а 22.10.2021 ми забирали його додому і він ішов своїми ногами.Велика шана і повага Олександру Леонтійовичу! Тільки такий хороший керівник може зібрати таку чудову команду!Ми вдячні всім і кожному!Ви всі просто прекрасні ЛЮДИ!!!
Руслана Терентіївна-завжди привітна,все розкаже і підкаже, Ольга Юріївна, Ірина Вікторівна,Христинка, Юлія, Володимир, Богдан-низький уклін вам за ваше терпіння та турботу! Всьому персоналу,всім нянечкам та санітарочкам--велика повага та дяка!Хай всіх вас Господь Бог благословить на многії літа!!!
З повагою мама,тато та вся наша велика родина!
guest_administrator_name

Дякуємо за теплі слова подяки. Ми намагалися зробити максимально все для покращення самопочуття Вашого сина. МЦ Реавіта.

Новоградська Наталія
Хочу висловити щиру подяку колективу реабілітаційного центру Реавіта за лікування та реабілітацію мого сина Вані, після важкої травми шийного відділу хребта і спинного мозку. В Реавіту син пробув три місяці. І ми відчули підтримку,турботу, чуйність.
Щира подяка головному лікарю реабілітаційного центру Реавіта Олександру Леонтійовичу, який пішов нам на зустріч. Особлива подяка лікуючому лікарю Ользі Юріївній,реабілітологам Насті та Владу,які займалися з моїм сином і стали йому друзями. Ірина,яка вчила сина роздихуватися, всім медичним працівникам,санітарочкам,няням,які піклувалися про Ваню.
Хай Бог посилає вам міцне здоров'я! Дякуємо що ви є! Ви робите велику, добру справу!!!
guest_administrator_name

Дякуємо за Ваші слова! Ми і надалі будемо прикладати всіх зусиль для покращення стану наших пацієнтів. МЦ Реавіта

Безпрозванна Олена
Хочу поблагодарить реабилитологов и весь персонал оздоровительно- реабилитационного центра ,, ReaVita,, за то ,что за две недели поставили, моего мужа Безпрозванного Василия Михайловича, на ноги после инсульта. Привезли мужа в коляске, а забирали - он шол своими ногами. Очень грамотно составленна программа реабилитации и лечения. Особая благодарность реабилитоолагам - Насте,Андрею и Назару, за отправленные видео с занятием моего мужа. Спасибо главврачу, врачам и Всем работникам реабилитационного центра ,,ReaVita,, ДАЙ Бог Вам здоровья, успехов и всего наилучшего.
guest_administrator_name

Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук про наш заклад. Будемо і надалі намагатися підтримувати на гідному рівні нашу роботу. МЦ " Реавіта"

Ольга Семенівна Тарасюк
Хочу висловити слова подяки головному лікарю МЦ "Реавіта" Олександру Леонтійовичу та всьому медичному персоналу даного закладу. Ви,всі, дійсно достойна команда професіоналів. Окрема подяка лікуючому лікарю Вікторії Миколаївні, медичним сестрам, реабілітологам, зокрема, Наталії Михайлівні Романишиній. Високо ціню роботу нянь Юлії та Ольги за хороше ставлення і підтримку словом та ділом. Всім вам дякую за сумлінну працю та хороше ставлення до хворих. Ви відповідаєте своєму призначенню і маєте чуйне серце. Ваша пацієнтка Ольга Семенівна Тарасюк.
guest_administrator_name

Щиро дякуємо за Ваш відгук про роботу наших працівників. Все, що ми робито- це робиться заради покращення якості життя наших пацієнтів. МЦ Реавіта

Еліна Посільська
Доброго дня. Щиро дякуємо колективу центру за лікування та реабілітацію нашої мами Столярчук Тетяни. Ваш високий професіоналізм та добрі серця поставили її на ноги після ішемічного інсульту. Особлива подяка лікарям Вікторії Миколаївні, Тетяні Миколаївні, старшій медсестрі Руслані Терентіївні також реабілітологам Володимиру, Назарію, Наталії Михайлівна, масажисту Віталію та логопеду Ірині. Спасибі медсестрам та санітаркам за їх невтомну щоденну працю. З повагою та найкращими побажаннями у вашій нелегкій праці рідні Тетяни Євгенівни.
guest_administrator_name

Доброго дня, щиро дякуємо за таку високу оцінку роботи нашого закладу. Бажаємо подальшого покращення здоровя Вашій мамі та всього найкращого Вам та Вашій родині. МЦ Реавіта

Богдана Трофімчук
Доброго дня, я пишу від імені мого брата, який проходив реабілітацію у вашому медичному центрі. Сказати, що ми вдячні, це не сказати нічого, ми дякуємо всім і кожному, хто працює тут!!! Ви, просто неймовірні спеціалісти, а в першу чергу ЛЮДИ!!! Ви, створили для нас справжнє чудо і підняли мого брата на ноги після страшної аварії. Низький уклін лікарям: Олександру Леонтійовичу, Тетяні Миколаївні та Ользі Юріївні, реабілітологам Олегу та Юлі, логопеду Соломії, кожній медсестрі та санітарці, Ви просто супергерої нашого часу!!! Окрема подяка Руслані, яка без перебільшення, є душею " Реавіти", завжди з посмішкою та оптимізмом зустріне і розрадить вас. Дякуємо Вам, за те, що Ви є!!! Хай Господь Бог береже Вас і Ваших рідних!!!
З повагою, рідні Федаса Василя.
guest_administrator_name

Щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці. Все що ми робимо направлено на покращення стану наших пацієнтів. МЦ Реавіта

Ніна Басюк
Добрий вечір! Кажуть, що лікар - це не професія, а стиль життя. Хочу висловловити щиру подяку всім працівникам медичного центру "
РеаВіта" від Ходоровської Оксани. Ви прекрасні люди. Спасибі вам за все , що ви зробили. Ваша праця - безцінна.
Величезне спасибі лікарю Тетяні Миколаївні за чуйність, доброту. А реабіліатологу Андрію - окрема подяка за Ваші зусилля, старання, професіоналізм, майстерність.
Христині- низький уклін і безмежна вдячність за грамотну кваліфіковану допомогу.Це саме Ви поставили мою сестру на ноги. Дякую масажисту Віталію. Ви професіонали .
Не можу не згадали і керівника центру
Вашенюка Олександра Леонтійовича . Це Людина з великої букви: вислухає, порадить і переконає.
Усім дякую. Ваша праця-безцінна. Живіть мільйон років. Допомогайте ще багатьом людям. Бажаю Вам достатку, здоров'я.
В час, коли життя на волосині,
І, здається, зірка вниз летить,
Ти довірся лікарю, людино,-
Від біди тебе він захистить.
Ти довірся тим рукам умілим,
Що творити можуть чудеса,
Людям, що любов'ю й словом щирим
Повертають зорі в небеса.

guest_administrator_name

Доброго дня! Дякуємо за теплі слова на адресу наших працівників. Все, що ми робимо- робиться спільними зусиллями нашої команди, до якої хотів би ще додати медсестер та молодших медичних сестер, наших пацієнтів з родинами і в першу, та головну, чергу направлено для покращення самопочуття та мобільності людей, що зазнали ту чи іншу втрату здоровя. З повагою, медичний центр Реавіта.