Отзывы

Ви можете оставить свои предложения или просто сказать спасибо своему лечящему врачу
Івчик Віктор Юрійович
Дякуємо всьому колективу "Реавіта"!
Чудові працівники, хороший підхід до кожного пацієнта, і найголовніше є результат вашої роботи. Радимо не боятись і звернутись до реабілітаційного центру за допомогою. Велика подяка Федорчуку Павлу.
Инсультный центр "РеаВита"

Дякуємо за Вашу гарну оцінку нашої спільної праці. Бажаємо скорішого відновлення та міцного здоров'я! З повагою, колектив МЦ " Реавіта"

Продай Ганна Василівна
Реабілітаційний центр "Реавіта" - моя надія і опора. У нашому житті дуже часто трапляються різні нещасні випадки, які вибивають нас із колії. От і у мене 24 вересня 2015 року сталась біда - інсульт, який призвів до парезу лівої сторони. Мої діти після лікування в обласній лікарні перевели мене до "Реавіти". Нас тепло зустріли, була проведена бесіда щодо можливостей центру. Умови майже домашні, все організовано на високому рівні. Спеціалісти - реабілітологи (молоді дівчата та хлопці) готують пацієнтів до звичайного повсякденного життя. Всі виконують свої обов"язки чітко і вчасно. Поміж молодих людей добре помітно почуття взаємовиручки. Мій реабілітолог - Пасічник Олег Ігорович - дуже хороша людина, чемний, добрий, вчив мене сидіти, стояти, ходити,хоча мені це не завжди вдавалось. Мій лікуючий лікар - Левківський Олнксій Олександрович. Я дякую йому за все, що він зробив для мене, як-от, одного разу, коли мені стало погано вночі із серцем, він приїхав з дому задовго до початку робочого дня. Хороша дівчина Ральська Христина Олександрівна - вона так ретельно мене вчила самостійно доглядати за собою, здійснювати щоденну особисту гігієну, одягатися та роздягатись за допомогою однієї руки. У центрі працюють знавці своєї справи і в той же час милосердні люди. Заняття проходять у спеціально обладнаних залах. на мою думку, обласному управлінню охорони здоров"я необхідно більше цікавитися діяльністю такого прекрасного центру, допомагати в якісь мірі. Розумію. що належна робота лікувального закладу в першу чергу залежить від керівництва цього закладу. Відтак хочу подякувати також головному лікарю "Реавіти" Вашенюку Олександру Леонтійовичу. З повагою, Продай (Щербак) Ганна Василівна - житлька с. Тучин Гощанського району Рівненської області, пенсіонер, бувша голова Тучинської сільської ради (1976-1990р.р.), депутат Рівненської обласної ради (1985-1990 р.р.), член Рівненського облвикнкому (1985-1990 рр.).
Инсультный центр "РеаВита"

Щиро дякуємо за Ваші теплі слова. Бажаємо міцного здоров'я та якнайшвидшого відновлення! З повагою, МЦ Реавіта 

Кравченя Надія Петрівна
Коли в мене другий раз стався інсульт я подумала, що мене привезли до в'язниці, в якій я сидітиму п'ять років, не менше.
З розмови я дізналася, що лікарня називається "Реавіта". Я знала, що на латині "ВІТА"-означає життя і повірила, що я буду жити. А "Реа"-перший склад від слова реабілітація. Коли я познайомилася з медперсоналом лікарні, зрозуміла що всі вони від няні до головного лікаря дуже високі майстри своєї справи. Ні від одного працівника я не почула грубого слова чи нарікання на важку роботу з хворими.
Олег Ігорович - вчить мене ходити, орієнтуватись на місцевості, навіть вдягатись. Віталій Володимирович-масажист, великий психолог і вміє вселити віру в одужання і краще життя.
Я не можу на своїх сторінках описати терпіння, віру в людину моїх реабілітологів: Богдана, Світлани, Христини, Варвари, всіх нянь. Вони всі хочуть одного: "Щоб людина вийшла здоровою і повернулась до повсякденного життя!!!". Честь і хвала всі їм за це, велике ДЯКУЮ! Більше уважного відношення до хворого я не бачила ні в одній лікарні.
Дав би Бог їм всім міцного здоров'я.
Инсультный центр "РеаВита"

Дякуємо за теплі слова! А Вас просимо не забувати про виконання всіх рекомендацій. Бажаємо міцного здоров'я!

Ок сана Гретчак
Дуже приемно бачити у Вашій команді РОМАНА ЗАХАРЧУКА .Фахівець своеіі справи високо-кваліфікований реабілітолог .Просто чудова людина.п Ми пишаемось тобою.
Инсультный центр "РеаВита"

Дякуємо! Ми теж пишаємось як Романом, так і кожним членом нашої команди!

ЛЮБОМИР ТОДОРУК
ХОЧУ ЩИРО ПОДЯКУВАТИ ВСЬОМУ ПЕРСОНАЛУ ЦЕНТРУ *РЕАВІТА* ЗА ТЕПЛЕ ТА ГАРНЕ ВІДНОШЕННЯ ДО МЕНЕ,А ТАКОЖ ПОДЯКУ ВСІМ ЛІКАРЯМ-РЕАБІЛІТОЛОГАМ ЗА ЄФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ.ВСЬОГО ВАМ НАЙКРАЩОГО!
Инсультный центр "РеаВита"

Щиро дякуємо за Ваші теплі слова. Бажаємо міцного здоров'я та якнайшвидшого відновлення! З повагою, МЦ Реавіта 

Інна Мендусь
Доброго дня!Скажіть будь ласка чи суттєво допоможе нам ваше лікування, після інсульту який минув рік назад?Ліва рука не працює,нога не повністю розгинається,по-троху ходить але з тростиною.На протязі року лікування не було.
Инсультный центр "РеаВита"

Доброго дня!

Дякуємо за Ваше запитання та перепрошуємо за пізню відповідь ( питання було задане в рубриці відгуки). На рахунок суттєвої допомоги- реабілітація після інсульту, як є доведеним на сьогодні, проходить на протязі всього подальшого життя. Для того, щоб оцінити реабілітаційний потенціал пацієнта його потрібно, насамперед, оглянути. Після цього можна буде робити якісь висновки. Якщо у Вас є можливість прийти ( приїхати) до нас на консультацію, то це було б найкраще.

З пов. МЦ " Реавіта"

О.
Відгук пацієнта з травмою шийного відділу хребта після відногвного лікування та реабілітації в медичному центрі "Реавіта"
Инсультный центр "РеаВита"

Андрій
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна проводити у вас лікування на 5-й день після інсульту?
Инсультный центр "РеаВита"

Доброго дня! Лікування в нашому центрі можна розпочати з перших годин інсульту після огляду нашого лікаря-невролога. Якщо бажаєте подати заявку на прийом- введіть будь ласка ваші контакті дані, або прослідуйте по вкладці "подати заявку на прийом" головного меню. 

Наталя
Скажіть чи можна лягти до вас на лікування моєму батькові, якщо він не з Рівного(з Волинської області)? В нього три дні тому став інсульт, лікарі кажуть що ішемічний, і не рухає лівою ногою і рукою, не ходить.
Инсультный центр "РеаВита"

Доброго дня! В нашому центрі можливий стаціонарний лікувально-реабілітаційний курс з цілодобовим перебуванням хворих в спеціально обладнаних палатах, трриразовим харчуванням. Детальніше з умовами можете ознайомитись в закладці "послуги" > "Стаціонарне лікування та реабілітація хворих на інсульт". 

Для госпіталізації необхідний огляд нашого лікаря- невролога.

Бажаєте подати заявку на прийом?