Відгуки

Залиште буль ласка свої побажання або слова подяки
Таня Пастух
Всім привіт!! Хочу висловити Велику подяку колективу медичного центру "Реавіта" за чудову, професійну організацію роботи й увагу до пацієнтів. Моєму татові 70 років, 10 квітня у нас стався ішемічний інсульт((( Права сторона була повністю паралізована. 21 квітня ми приїхали в Реавіту. Нас відразу дообстежили та відкоригували лікування. В перші дні у нас була депресія, апатія, тато думав, що ми його лишили. Але завдяки професіоналізму та особливому підходу медперсоналу, все минулося. Хочемо виразити велику вдячність лікарю Вікторії Миколаївні за її розуміння, бо з мого боку, інколи, було питань аж забагато.
Хочу виділити Реабілітологів,Ви Найкращі. Паша - професіонал з Великої букви, займався з батьком кожного дня по кілька годин, навчав його ходити. Дівчата - Надя і Наташа вчили сидіти, стояти, правильно лягати на ліжко, і тд. І вже за тиждень ми почали самостійно сидіти, їсти . Щиро дякую за Ваше терпіння, та за те, що поставили нам батька на ноги!!! Навчили самостійно бритися, митися, одягатися, взуватися і тд. Величезне ДЯКУЮ !!! Дякую логопеду Ірі, масажисту Віталію, медсестрам, санітаркам . Ви всі ПРЕКРАСНІ, ви робите Велику, Добру справу! Уклін вам до землі!!! Люблю вас ДуЖЖЖЕЕЕ)))
Інсультний центр "Реавіта"

Дякуємо за гарну та щиру оцінку роботи всього колективу нашого медичного центру " Реавіта".

Артур
Хочу подякувати персоналу "РеаВіта", що приділили максимум зусиль для отужання батька.
08.01.20р. Стався ішемічний інсульт,батькові 44 роки,
в наслідок чого стався параліч лівої сторони, в місцевій лікарні лікували гострий період.
20.01.20р.Ми приїхали в" РеаВіту"
За місяць часу багато чому навчився завдяки персоналу,Дуже Вам Дякуємо за Турботу.
Інсультний центр "Реавіта"

Дякуємо за гарну та щиру оцінку роботи всього колективу нашого медичного центру " Реавіта". 

Халімончук Наталя
Я б дуже хотіла висловити велику подяку усьому медичному колективу, Реавіта", за іхній професіоналізм. Ми звернулися до центру через два роки після черепно- мозкової травми моєї мами, коли надії, що вона вже буде ходити ні в кого не було(у нас було паралізовано ліву сторону).Тетяна Миколаївна не побоялась все таки взяти мою маму(Ланкет Г.А ) на реабілітацію, і за не повних два місяці мама повернулася додому на своїх ногах.
Інсультний центр "Реавіта"

Дякуємо за гарну та щиру оцінку роботи всього колективу нашого медичного центру " Реавіта". 

Іра Форемна
Всім привіт!! Хочу висловити Велику подяку колективу медичного центру "Реавіта" за чудову, професійну організацію роботи й увагу до пацієнтів. Моєму татові 54 роки, 30 вересня у нас стався геморагічний інсульт((( Права сторона була повністю паралізована. 17 жовтня ми приїхали в Реавіту. Нас відразу дообстежили та відкоригували лікування. В перші дні у нас була депресія, апатія, тато думав, що ми його лишили. Але завдяки професіоналізму та особливому підходу медперсоналу, все минулося. Велике спасибі лікарям Тетяні та Вікторії Миколаївні, Руслані Терентіївні за їхнє розуміння, бо з мого боку, інколи, було питань аж забагато.
Хочу виділити Реабілітологів, Люди, Ви Найкращі. Гринь Богдан - професіонал з Великої букви, займався з татом кожного дня по кілька годин. Вчилися сидіти, стояти, правильно лягати на ліжко і тд. І вже за тиждень ми почали згинати паралізовану ногу, самостійно сидіти, а за місяць і ходити . Щиро дякую за Ваше терпіння, та за те, що поставили нам тата на ноги!!! Романишина Наталя навчила самостійно бритися, митися, одягатися, взуватися і тд., робила різні вправи з рукою, після яких наша права рука почала згинатися, пальці ворушитися!! Спасибі Величезне!!! Дякую логопеду Яні, масажисту Віталію, медсестрам, санітаркам . Ви всі ПРЕКРАСНІ, ви робите Велику, Добру справу! Уклін вам до землі!!! Люблю вас ДуЖЖЖЕЕЕ)))
Інсультний центр "Реавіта"

Дякуємо, Ірино за Ваш відгук. Дуже приємно, що Ви так тепло та професійно високо оцінили роботу наших працівників. Але, тут також велика заслуга і Вашого батька, який наполегливо працював, та Ваша. З повагою, МЦ Реавіта

Орест Шимко
Щира подяка всім працівникам реабілітаційного центру"Реавіта" за Ваш колосальний труд, турботу, та піклування про всіх пацієнтів. Більше трьох місяців ,я харчувався через зонд. Куди не звертався, ніхто не хотів братися за вирішення моєї задачі по здоров'ю. Тільки в "Реавіті", завдячуючи персоналу мої питання були вирішені. На даний час їм усе, практично мова відновлена. Діагнози у мене були:- дизфагія, дизартрія, дизфонія. Основне повноцінно їм, набираю втрачену вагу!))) Хай Вас Бог благословить!!! Щиро Всім дякую!!!!
Інсультний центр "Реавіта"

Дякуємо, Орест, за Ваш відгук. Дуже приємно, що ми допомогли вирішити Вашу проблему. З найкращими побажаннями, МЦ Реавіта.

Цицюра Ольга Зіновіївна
Шановні працівники медичного центру Реавіта!
Хай доля стелить рушниками усі шляхи, де Вам іти
І хай здоров"я буде з Вами і щастя на путі
Ви-фахівці своєї справи, і Вам душа за нас, хворих, болить
І цій душі нема спокою, а час як птах стрімкий летить.
Летить і хай не поспішає, рокам не буде вороття,
І хай Господь оберігає у працю втілене життя.
Здоров"я Вам міцного, щастя без краю,
Хай буде у серці завжди доброта і Бог береже Вас на
довгі літа!
15.10.2019р. З повагою, Цицюра Ольга Зіновіївна
Інсультний центр "Реавіта"

Щиро дякуємо за Вашого вірша та теплі слова, Ольга Зіновіївна! Бажаємо подальшого покращення стану та міцного здоров'я! З повагою, колектив МЦ Реавіта

Шапран Л.Д.
11.12.17р я привезла в центр "Реавіта" свого чоловіка Шапран В.В. в тяжкому депресивному стані після ішемічного інсульту. Чоловік не ходив, не міг собі дати раду, майже нічого не говорив, був в глибокій депресії. Результат я побачила вже буквально за кілька днів, коли приїздила його провідувати. Він вперше за час хвороби посміхався, міг робити прості речі, такі як самостійно їсти, одягтися, робив перші кроки. А головне, тут вселили в нього надію та впевненість. Я дуже вдячна колективу центру за увагу, витримку, гарну роботу по реабілітації мого чоловіка. Велика вдячність лікарям Левківському Олексію Олександровичу, Сеньків Ользі Володимирівні. До Олексія Олександровича перші дні я телефонувала майже кожен день, щоб дізнатися як проходить реабілітація, і він завжди мені розказував в подробицях, не виказуючи ніколи нетерпіння чи невдоволення. Також велика подяка ерготерапевту Ральській Христині за її терпіння та за те що навчила мого чоловіка бути самостійним по-можливості. Особлива подяка кінозотерапевту Кравець Івану, який прямо, я б сказала із синівською турботою, вчив мого чоловіка робити перші кроки, дякую тобі Ваня. Велика вдячність всім сестричкам, молодшому персоналу, масажисту, логопеду. Велике спасибі керівнику центра Вашенюку О.Л. за те, що підібрав такий гарний , чуйний, професійний колектив. Бажаю всім міцного здоровя, успіхів у вашій нелегкій, але такій потрібній справі і щоб більше людей, яким так потрібна ваша допомога, мали можливість скористатися вашими послугами.
Інсультний центр "Реавіта"

Щиро дякуємо за Ваші теплі слова. Бажаємо подальшого покращення стану та міцного здоров'я! З повагою, колектив МЦ Реавіта 

Тацій Людмила Георгіївна
ПОДЯКА

Ми, пацієнти Медичного центру “Реавіта” висловлюємо свою вдячність за зразкову роботу по реабілітації в МЦ хворі після інсульту Тацій Л.Г та Зайцева Н.О.знаходилися в мед.центрі під наглядом лікаря Левківського Олексія Олександровича та реабілітологів, які займалися з ними на заняттях під керівництвом Захарчука Романа Вікторовича та реабілітологів Гринь Б.Ю. Кравець І.М., масажист-професіонал Сидоркевич Д.Й.
Я,Тацій Л.Г знаходилась в МЦ Реавіта з 05.06.2017 по 12.07.2017 з Дніпропетровської області з м. Кривий ріг. приїхала зовсім не ходила, але відїджала, уже ходила.
Пацієнт Зайцева Н.О з Рівного не ходила і не говорила, але кожного заняття відчувався результат роботи.
Сердечний та щирий молодший персонал Давидович Сніжана, Котульська Жанна, Лукасевич Лена, Бакунець Люда, Дунай Тамара, Кондрачук Наталія, Мигаль Наталія, Гейса Любов, Дячук Юля, Пасько Валя.
Інсультний центр "Реавіта"

Щиро дякуємо за Ваші теплі слова. Бажаємо міцного здоров'я та якнайшвидшого відновлення! З повагою, МЦ Реавіта 

Володимир Анатолійович
Молодий, і висококваліфікований колектив реабілітологів дуже добре робить свою роботу, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, особливо можу виділити таких спеціалістів: Пасічник Олег, Кравець Іван, Ральська Христина, Швець Юлія Федорчук Павло, Захарчук Роман, Юкіш Оксана Валеріївна, Левківський Олексій Олександрович, масажист Віталій, середній, і молодший медичний персонал, велика подяка всім вищевказаним , і керівнику центра Вашенюку Олександру Леонтійовичу, бажаю вам розвитку у вашій не простій, але так потрібній всім нам благородній роботі
Інсультний центр "Реавіта"

Щиро дякуємо за Ваші теплі слова. Бажаємо міцного здоров'я та якнайшвидшого відновлення! З повагою, МЦ Реавіта 

Івчик Віктор Юрійович
Дякуємо всьому колективу "Реавіта"!
Чудові працівники, хороший підхід до кожного пацієнта, і найголовніше є результат вашої роботи. Радимо не боятись і звернутись до реабілітаційного центру за допомогою. Велика подяка Федорчуку Павлу.
Інсультний центр "Реавіта"

Дякуємо за Вашу гарну оцінку нашої спільної праці. Бажаємо скорішого відновлення та міцного здоров'я! З повагою, колектив МЦ " Реавіта"