main_nav_questions

questions_seo
Когут Світлана Михайлівна
В грудні місяці 2015 р. мій чоловік переніс напротязі з 16-23 три інсульти(2 ішемічних,1 геморагічний)Звернулись в лікарню в перший день.Чому виникли наступні інсульти,так відповідді не має.Був оперований після третього.25 січня цього року у нього виникла тромбоемболія.УЗД судин показує наявність тромбів в обох гомілках.На сьгоднішній день відновились функції:ковтати,жувати,сидіти,ходити.Залишились проблеми :параліч правої руки,зір,мова(говорить,але погано),память.Чи можети ви нам допомогти?
questions_administrator_name

Доброго дня! Тромбоемболія легеневих артерій і сама наявність тромбів у венах нижніх кінцівок -досить небезпечне ускладненя, яке серйозно обмежує фізичну реабілітацію. Взагалі пацієнтами з порушенням мови, порушенням функції кінцівок після інсульту -займаємось, але для того щов чітко визначити реабілітаційний потенціал, всі покази, протипокази, розібратись з тромбозом вен, було б добре оглянути пацієнта, чи хоча б всю мед.документацію по проведеній діагностиці та лікуванню. Для запису на консультацію зверніться будь ласка за контактними даними реєстратури.

Лікар-невролог Левківський О.О.

Игорь Андреевич
Маме 82года. Сейчас лежит в больнице во Львовской области после инсульта(с инсультом).
Вы занимаетесь реабилитацией больных в таком возрасте?
В настоящее время наблюдаются склеротические симптомы с дезориентацией в пространстве. Не всегда понимает где находится. Переодически прыгает давление. Незначительный паралич конечностей кисти левой руки.
Наблюдаются всплески агрессии.
Игорь Андреевич
Маме 82года. Сейчас лежит в больнице после инсульта.
Вы занимаетесь реабилитацией больных в таком возрасте?
questions_administrator_name

Реабілітацією пацієнтів такого віку займаємось, але перед госпіталізаціє необхідно оглянути хвору, визначити реабілітаційний потенціал, наявні протипокази до реабілітації, супутню патологію, що може перешкоджати проведенню реабілітаціних практик. Для узгодження можливості проведення даної консультації зверніться, будь ласка, за конткатними телефонами реєстратури медичного центру.

http://reavita.rv.ua/contacts

Артур
Дитині 4,8 роки. Останнім часом почали спостерігати що у дитини з носа йде кров. Регулярність починає частішати. Плануємо піти до ЛОРа (скоріш за все що скажуть припикти). Но я боюсь що проблема може бути прихована в іншому. На тілі дитину по всьому тілу видно судини. У мами теж видно судити, що в подальшому може призвести до серйозних проблем з верикозним розширенням. Що порадите робити?
questions_administrator_name

Доброго дня! Нажаль наш центр дітьми не займається. Радимо звернутись до педіатрів.

Белошицкая Наталия николаевна
Моему отцу 84года. 22января2016года перенес ишемичный инсульт Парализована правая сторона, не может разговаривать. Скажете , проводят ли реабилитацию таких больных ?
questions_administrator_name

Доброго дня! Реабілітацію таких хворих проводять, але щоб детальніше визначитись зі станом хворого та можливим навантаженням під час реабілітації та максимальні очікувані результати- найкраще було б оглянути хворого перед госпіталізацією чи хоча б більш детально обговорити стан пацієнта з його рідними (хоча б по телефону за контактними телефонами):

http://reavita.rv.ua/contacts

Галина
Добрий день
Мені поставили діагноз невроз з дисфункцією дихання- попереднє лікування не допомогло
Чи можна до вас звернутись з такою проблемою, чи можете допомогти?
Дякую
Хилюк Андрій Федорович
Добрий ден.
Мій батько хворіє після інсульта.Чи є можливість госпіталізаціі і лікування у Вашій клініці та яка ціна стаціонару?Дякую
questions_administrator_name

Добрий день. Вибачте за запізнення з відповіддю (через технічні причини). Госпіталізація пацієнтів в стаціонар проводиться після попереднього уточнення важкості стану пацієнта (з лікарем-неврологом) та попередньому запису. Ціна 4-тижневого курсу може коливатись від 24050грн до 35100грн залежно від стану важкості хворого. Для більш детальної інформації звертайтесь до неврологів за контними номерами телефонів в закладці "контакти".

Приступа Оля
Доброго вечора.В мого тата(1963 р.н) 6,01 стався інсульт,лікарі сказали що обширний ішемічний,8,01 взяли повторну пункцію і виявили там кров.Паралізована ліва сторона,він в свідомості,говорит.До сьогоднішнього дня перебуває в реанімації ,але не можуть лікарі контролювати тиск,який "скаче" від 170-180/90-100 до 220-240/100-120.Від тиску отримує берліприл,небілет,5 днів пив леркамен 10,але його відмінили,фармадипін.Тепер дають ебрантил 30мг по 4 таб на день,магнія сульфат кажуть що не знижує йому тиск,ще кололи дибазол .Капали цераксон,Л-лізин,нейромідин,армадин,гліятон,цефтріаксон(піднімалась температура 8-9-10.01 до 38,5),омез.Тепер отримує кортексин,нейробіон,дексаметазон,тіоцетам,рибоксин.Здається все.Стан його практично не змінюється.Чи могли б ви щось порадити в такій ситуації?Дякую,чекатиму відповіді.
questions_administrator_name

Доброго дня! Вибачте, що не зміг раніше дати відповідь (через технічні несправності). З Ваших слів зрозумів, що стан пацієнта не є стабільним і таким, щоб ми моли госпіталізувати його в наш центр. Після стабілізації показників артеріального тиску, температури і загального стану з пацієнтом ми зможемо працювати для максимально можливого збільшення сили в кінцівках та покращення самообслуговування. Для більш детальної інформації т роз'яснень звертайтесь за контактними телефонами, вказаними на сайті.

Уперенко Ирина Анатолиивна
Я после травмы спинного мозга не чувствую ног . Это произошло 23.08.2015.Можете ли Вы мне помочь.Тяжелая сочетанная открытая проникающая травма.Ножевое проникающее ранения спинного мозга.Синдром полного поперечного повреждения спинного мозга Francel A. Нижняя параплегия
нарушение функции тазовых органов по типу задержки. Ножевое проникающее ранения верхнезаднего средостения.Компресионный ателектаз S6 справа 2х стороний гидроторакс резаная рана предплечья.Геморрагичиский шок
3ст.Операции:23.08.15. 1) Ламинектомия Th2-Th4 удаления инородного тела (ножа).2) Левосторонняя заднебоковая торокотомия дренирование левой грудной полости по Бюлау.3)ПХО-раны.
На серии МРТ томограм ось позвоночника в в\грудном отделе от срединной линии отклонина влево (~до 17*)Мягких тканях спены
на уровняхTh2-Th3 опредиляеться полость с изоинтенсивным ликвору МР сигналом (состояние п\о) Полость п\о кисти распространяется
до СМК и сообщается с ним
Высота тел позвонков м\п дисков не изменина Патологического изменения интенсивности МР сигнала от м\п дисков в зоне сканирования
не отмечается
В телах Th7. Th10 опредиляется очаги округлой формы условным диаметром до 5,0 мм , неоднородного повышеного МР сигнала на
Т1, Т2ВИ(гемангиомы)
Спиной мозг на уровне Th3 Th4 с неоднородным МР сигналом засчет интрамендуллярно розположеного участка неправельной формы
(условным О~до 8,3мм), изоинтенсивным ликвору МР сигналом(киста)
Когут Юлия Романовна
Здравствуйте! У моей бабушки случился в сентябре инсульт (ишемический и геморрагический (ей 72года), она разговаривает, сидит, но не может ходить так как левая рука и нога парализованы, но она чувствует в них боль) . Хотела узнать, если записаться к Вам на предварительный приём, бабушке обязательно присутствовать? Так как мы живём в Шепетовке (Хмельницкая обл.) и она сейчас не ходит, или можно привезти её мед.карту и результаты МРТ для составления графика лечения? И у Вас с больными, родственникам нужно оставаться на все время лечения?