Доброго дня! Звернутись на консультацію, лікування чи реабілітацію можна без направлення. Для оцінки стану важкості хворих та імовірого прогнозу - попередньо потрібно оглянути пацієнта, або, як мінімум, більш детально обговорити стан пацієнта по телефону, для чого можете звернутись за контактними телефонами: http://reavita.rv.ua/contacts
Доброго дня! За консультацією зверніться до педіатра. (В нас таких спеціалістів немає, оскільки наш центр не працює з дітьми)
У моєї мами стався ішемічний інсульт 18 грудня 2016 р. До цього у неї уже був мікроінсульт 5 років тому. Невеликий, в лікарні не була, мова не нарушалась , рухи також. Вийшла з нього швидко.
На цей раз параліч правої сторони та втрати мови. Говорить лише окремі слова, але уже по півслова добавляє нових. Співає та колядувала без проблем, гарно усі слова та мелодію без запинок, а говорити не може. На третій день після інсульту почала рухати ногою. Зараз її водимо по кімнаті, рефлекс туалету установився, проситься на відро. Рівноваги не має зовсім. Рука підтягується лише у плечі та в лікті---пальці не ворушаться зовсім. Має дуже хворе серце, при ходьбі, навідь помалій, є задишка, велика аритмія, двічі лікувались в обласній лікарні в Рівному, торік та позаторік. Мама має 83 роки. Дуже прошу Вас відповісти на запитання, чи варто їй і чи є сенс записатися до вашого Центру на реабілітацію, чи є в неї шанс хочаб ходити з поличкою та говорити хоча б так, щоб ми розуміли? Дякую за відповідь на електронну пошту. З повагою дочка Надія.
Доброго дня! Судячи з вашого опису- з пацієнткою варто займатись. Звичайно, що вікові особливості і аритмія нам при роботі допомагати не будуть, але якщо те що ви опиисали відповідає дійсності - то прогноз на ходьбу відносно сприятливий, по рухах руки- ситуація завжди гірша, а по мові можна буде говорити тільки після декількох логопедичних занять. (це з боку реабілітації). З боку медикаментозного лікування більш за все буде кардіологічне лікування (враховуючи наявність задишки, яка аж ніяк не буде допомагати при фізіотерапевтичних заняттях і дуже часто значно обмежує реабілітаційний потенціал пацієнта). Ну і необхідно розібратись по профілактиці повторного інсульту, оскільки перший інсульт був, після нього пацієнтка більш за все не приймала адекватних кроворозріджуючих препратів(більшість хворих з аритмією приймають препарати типу Кардіомагніл і його аналоги, які зовсім неефективні в даному випадку), мабуть - не приймає їх і зараз, -із-за чого ризик повторного інсульту утримуєтьс вкрай високим. Отже, роботи багато і по лікувнню і по реабілітації і по профілактиці, якою і необхідно займатись в спеціалізованих медичних центрах. За більш детальною інформацією звертайтесь за контактними телефонами лікарів-неврологів.
Доброго дня! Враховуючи кількість часу, яка пройшла після перенесеного інсульту і наявність в анамнезі гідроцефалії внаслідок порушення ліквороциркуляції - срімкого відновлення під час реабілітаційного курсу чекати важко. Але практика показує, що якщо з пацієнтом працюють фізичні терапевти під час реабілітаційного курсу- то ункціональна незалежність пацієнта зростає, навіть якщо пройшло багато часу. Тобто- працювати треба в будь якому випадку і оцінювати динаміку в процесі роботи. Для більш детального опису стану вашого чоловіка зверніться за контактними телефонами неврологів нашого центру. http://reavita.rv.ua/contacts
Доброго дня! Нмагались зв'язатись з вами з телефоном, вказаним у вашому повідомленні, але більш за все - в номері десь помилка. Для того, щоб отримати відповівдь на ваші запитання - зателефонуйте будь ласка за контактним номерами телефонів нашого центру.
Доброго дня! Лікаря викликати для консультативного огляду можна. Для проведення реабілітаційних занять-потрібно, щоб пацієнт знаходився в нас у стаціонарі (в МЦ "Реавіта"). Для більш детальної інформації звертайтесь за контактними телефонами: на реєстратуру, або неврологів нашого центру.
Доброго дня! Лікуванням та реабілітацією пацієнтів з інсультом займаємось. Ціни в прайс-листі відповідають дійсності. Вартість курсу реабілітації прямо залежить від важкості стану пацієнта та ступеню функціональної залежності. Для визначення можливої вартості курсу реабілітації потрібно оглянути пацієнтку чи, хоча б, почути від вас деталі по стану пацієнтки- для цього зв'яжіться будь ласка за контактними телефонами на реєстратуру чи до лікарів-неврологів нашого центру.
Доброго дня! Хворі з апалічним синдромом у нас перебувають, переважно в порядку виключення, оскільки хворі в комі потребують, швидше адекваного догляду, ніж реабілітації. Перебуваючи в нас у стаціонарі- з пацієнтом проводяться заняття і паралельно проводиться навчання родичів догляду за хворим.
Доброго дня! Тривалість реабілітації прямо залежить від тяжкості інсульту або іншого ураження головного мозку і може тривати від місяця до років. Для попереднього приблизного визначення тривалості реабілітації - зателефонуйте за контактними номерами телефонів неврологів, опишіть важкість стану хворого.