main_nav_questions

questions_seo
Vasilets Svitlana Oleksandrivna
у моєї подруги 27 вересня цього року стався крововилив у мозок, до цієї пори знаходиться в комі в нашій районній лікарні. Самостійно не дихає, лікарі кажуть, що нема ніяких шансів, тому що великий крововилив. Ми віримо в її одужання, але так тяжко через цю невідомість...Скажіть, будь ласка, чи маємо ми якісь хоч шанси?
Андрусяк Оксана Дмитрівна
Доброго дня , в мого родича стався ішемічний інсульт він ще на лікуванні в відділенні судинної неврології.Втрачена мова , і погано працює кисть правої руки.Скажіть, будь -ласка , чи можна одразу після виписки звертатися до вас за допомогою, чи займаєтеся відновленням мови?Яка ціна лікування?Дуже дякую наперед!
questions_administrator_name

Доброго дня! ТАк ми з такими хворими працюємо. Пацієнтам з такими порушеннями, не те що можна- треба якнайшвидше починати працювати над відновленням втрачених функцій, чим швидше - тим краще. В реабілітаційній команді нашого центру працюєть лікарі- неврологи, фізичні терапевти (реабілітологи), логопеди-афазіологи (займаються порушеннями мови та ковтання). ВАртість курсу реабілітації залежить від важкості стану пацієнта і порушених функція, тому для уточнення стану хворого і, відповідно, вартості курсу реабілітації - зверніться за котактним телефонм лікаря-невролога : 067-364-72-54 - Левківський Олексій Олександрович.

Зулим Ірина Степанівна
Доброго дня.Скажіть будь ласка у мого тата стався інсульт у травні 2017року відказало ліву сторону,він пролікувався два курси на ногу помалу стає з лісочкою а руки невідчуває тільки часом відчуває болі у руці що недають йому спати.Чи є ще у нас шанси що рука його буде здорова і що нам робити із цією проблемою бо наш лікар що лікує мого тата сказала що вона уже незнає що робити і щансу на здорову руку у нього неж немає.Підскажіть будь-ласка що нам робити?Зараніє дякуємо.
questions_administrator_name

Доброго дня! В пацієнтів після інсульту функція руки, справді, відновлюється гірше, ніж функція ноги, але для її відновлення треба з пацієнтом інтенсивно займатись фізичною реабілітацією, бажано, якнайшвидше після інсульту. Біль в плечі хворої руки має свої, дуже часто, типові причини, які усуваються в процесі реабілітації, завдяки втручанню лікарів-неврологів, ерготерапевтів. Тому порадою для вашого батька однозначно буде лікування і реабілітація в умовах реабілітаційного центру, чим ми і займаємось. Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за контактними телефонами лікарів-неврологів: 067-364-72-54 (Олексій Олександрович).

Дацюк Людмила Степановна
Здравствуйте доктор ! мой д.з шейный инсульт , с.м Бабинского ,с.м Маринеску . Хожу с ходунками , трудно говорить .Помогите . Людмила.
questions_administrator_name

Доброго дня! З пацієнами, які мають схожі порушення -працюємо. Для того, щоб уточнити важкість вашого стану, можливість госпіталізації в наш стаціонар - зателефонуйте за контактним и телефонами лікарів-неврологів: Левківський Олексій Олександрович - (067)-364-72-54.

 

Гринюк Мария Тарасовна
Добрый день , У мамы случился разрыв аневризмы четыре недели назад . И все это время после операции она находится в коме. Врачи советуют перевести её в реабилитационный центр. Занимаетесь ли вы пациентами в коме. Если можете сказать сколько будет приблизительно стоить цена пансионата в месяц.Спасибо
questions_administrator_name

Доброго дня! З пацієнтами в комі практично не займаємось, оскільки для реабілітаційних занять необхідний хоча б мінімальний контакт з хворим.

Інна
Приймаєте з таким діагнозом на реабілітацію? діагноз: Повторний (2) ішемічний інсульт у вертебро-базилярному басейні (за даними МРТ ішемія правої скроневої та потиличної долі, таламуса двобічно, середнього мозку, моста, хробаку мозочка (24.06.17р.) 3 вираженою загальномозковою симптоматикою, стовбуровими розладами дихання (МВЛ 24-25.06), лівобічним гемiпaрезом (глибоким в руці, вираженим в нозі) грубим бульбарним синдромом, правобічною мозочковою атакcicю. Позагоспітальна лівобічна пневмонія середнього ступеня важкості. ЛН 1 ст. IХС. Дифузний кардіосклероз. персистуюча форма фібриляції передсердь, нормо-, таxiаритмія шлуночків. Гіпертонічна хвороба IIIст.,3ст. Високий KBP. Гіпертензивне серце. СН 2 А Хронічний гастродуoденіт, фаза нестійкої ремісії Хронічний панкреатит,фаза нестійкої ремісії . хронічний холецистит. набряк обох дисків зорових нервів.
questions_administrator_name

Доброго дня! Тких пацієнтів можемо прийняти на реабілітацію в стабілізованому стані (оскільки не маємо реанімаційних палат). Для уточнення важкості стану хворого все ж таки краще пацієнта попередньо оглянути, або ж як мінімум- обговорити ста пацієнта з лікарями, які на даний час займаються лікуванням хворого. Дя цього зв'яжіться за контктними телефонами лікарів -неврологів нашого центру.

Теребецька Інна
Доброго дня! Чи є можливість скинути вам повний діагноз на електронну пошту , щоб лікар сказав чи можна до вас записуватися на реабілітацію? Дякую
questions_administrator_name

Доброго дня! Так, можна скинути дыагноз, можна також скинуит скани\фото медичних епікризів та ін. документів. Але для кращого уточнення стану пацієнта - краще стан хворого і можливість госпіталізації в наш центр обговорити ще додатково по телефону з лікарями-неврологами (http://reavita.rv.ua/contacts).

КУЗЬМИЧ ЕЛЕНА ВИКТОРОВНА
добрий день ..скажіть будь ласка чи приймае ваш центр дітей .. в мене дитина хлопчик 9 років ..переніс у 12 місяців ЧМТ ..маемо наслідки після травми ..слабша права рука і ніжка і коротша на 1 см ... чи можливо у вас робити процедури і масажи ?
Літнарович Олена
Доброго дня, скажіть будь ласка, моя свекруха 6 років тому перенесла інсульт, чи можливе відновлення її рухової активності якщо в неї не працює ліва рука й нога, при тому що вона проходить періодичне лікування у лікарні. Вона трохи проходжує по кімнаті, але недовго.
questions_administrator_name

Доброго дня, відновлення після інсульту триває все подальше життя, особливо найкраще - в перший півроку - рік. Але, для того щоб відповісти Вам більш конкретно, нам потрібно уточнити у Вас деякі дані по хворобі та стану хворої на сьогоднішній день. Якщо можна, то передзвоніть нам на тел. 0974574011, 0503720006, або залиште нам Ваш тел. і ми Вам передзвонимо. Дякую

ірина
Нещодавно дізналася, що знайомий переніс інсульт. Почувається погано, сильні болі, але рухові функціі трохи відновлено і мова теж. Впродовж 9 місяців після інсульту і стаціонару нікуди не звертався і про реабілітацію не знав. Дивно, що лікуючі лікарі не повідомили. Напишіть, чи не пізно ще проходити реабілітацію у центрі і чи є можливість позбавитися болю.
questions_administrator_name

Доброго дня! Звичайно, що чим раніше розпочаті реабілітаційні заходи, тим кращого результату вдається досягти, але термін 9 міс після інсульту - не є якимось протипоказом чи фактором, який не рекомендує реабілітацію в пацінєтів піся інсульту.  В більшості випадків- позбутись болю вдається, для цього використовуються реабілітаційні та медикаментозні. Тому радимо звертатись за реабілітаціними послугами.