Консультативно-лікувальна програма центру

Інсульт розвивається раптово, а з причинами та наслідками його людина повинна боротись протягом всього свого життя…

 

Для тих пацієнтів, які в силу різних обставин не можуть проходити цілодобовий лікувально-реабілітаційний курс в нашому центрі або по своєму стану здоров`я не потребують цілодобового перебування в інсультному центрі, або хочуть дізнатися більше про догляд за хворими, що пересли інсульт (чи інше ураження центральної нервової системи), або ж хочуть попередити розвиток інсульту – можуть скористатися консультативно-лікувальною програмою інсультного центру «Реавіта».

Перелік послуг консультативно-лікувальної програми 


Назва послуги

Деталі

Консультативний огляд лікаря-невролога

Огляд пацієнта лікарем, встановлення(уточнення діагнозу). Призначення лікувально-реабілітаційних, фізіотерапевтичних заходів та додаткового огляду необхідних членів реабілітаційної бригади (кінезотерапевта, ерготерапевта, логопеда ) чи вузьких спеціалістів(кардіолога, ендокринолога, уролога і т.д.). Виконання лікарських лікувально-діагностичних маніпуляцій.

Огляд пацієнта реабілітаційною бригадою

Проведення реабілітаційного обстеження мультидисциплінарною бригадою із визначенням ступеню та характеру втрачених (порушених) функцій, визначенням реабілітаційного прогнозу, завдання та складанням індивідуальної програми реабілітації для конкретного хворого. 

Виконання лікарських призначень

Передбачає виконання призначених лікарем ін’єкцій, інфузій, фізіотерапевтичних процедур, таблетованих засобів досвідченим середнім медичним персоналом в умовах комфортних одномісних  палат для денного перебування пацієнтів, обладнаних кондиціонерами, телевізорами, з окремим санвузлом.

Проведення занять з спеціалістами реабілітаційної бригади

Проведення кваліфікованими спеціалістами за індивідуальною програмою занять з пацієнтами по: кінезотерапії (відновлення рухової активності, координації рухів та рівноваги), ерго(-трудо)терапії (навчання самостійному обслуговуванню, підвищення самостійної повсякденної активності, адаптація хворого до активного життя з наявним руховим дефіцитом ); занять з логопедом. Вертикалізація хворого з відпрацюванням ходи, рівноваги, координації, осанки тіла.

Проведення навчання догляду за хворим рідних та близьких пацієнта

В ході виконання програми нейрореабілітації колективом мультидисциплінарної  бригади не тільки не забороняється, а й  заохочується участь рідних та близьких, що дозволяє знизити психо-емоційну нестійкість хворих, що перенесли інсульт чи ін.. ураження центральної нервової системи, навчити рідних основ догляду та адаптації хворих до активного життя.

Послуги, що не входять в програму та оплачуються пацієнтом додатково:

  • Усі необхідні інструментальні (КТ, МРТ, УЗД, ЕЕГ, РЕГ і т.п.) та лабораторні (аналізи) обстеження
  • Консультації вузьких спеціалістів (кардіолога, ендокринолога, уролога і т.д.)
  • Вартість медикаментів та засобів медичного призначення