main_nav_guest

guest_seo
Інна Мендусь
Доброго дня!Скажіть будь ласка чи суттєво допоможе нам ваше лікування, після інсульту який минув рік назад?Ліва рука не працює,нога не повністю розгинається,по-троху ходить але з тростиною.На протязі року лікування не було.
guest_administrator_name

Доброго дня!

Дякуємо за Ваше запитання та перепрошуємо за пізню відповідь ( питання було задане в рубриці відгуки). На рахунок суттєвої допомоги- реабілітація після інсульту, як є доведеним на сьогодні, проходить на протязі всього подальшого життя. Для того, щоб оцінити реабілітаційний потенціал пацієнта його потрібно, насамперед, оглянути. Після цього можна буде робити якісь висновки. Якщо у Вас є можливість прийти ( приїхати) до нас на консультацію, то це було б найкраще.

З пов. МЦ " Реавіта"

О.
Відгук пацієнта з травмою шийного відділу хребта після відногвного лікування та реабілітації в медичному центрі "Реавіта"
guest_administrator_name

Андрій
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна проводити у вас лікування на 5-й день після інсульту?
guest_administrator_name

Доброго дня! Лікування в нашому центрі можна розпочати з перших годин інсульту після огляду нашого лікаря-невролога. Якщо бажаєте подати заявку на прийом- введіть будь ласка ваші контакті дані, або прослідуйте по вкладці "подати заявку на прийом" головного меню. 

Наталя
Скажіть чи можна лягти до вас на лікування моєму батькові, якщо він не з Рівного(з Волинської області)? В нього три дні тому став інсульт, лікарі кажуть що ішемічний, і не рухає лівою ногою і рукою, не ходить.
guest_administrator_name

Доброго дня! В нашому центрі можливий стаціонарний лікувально-реабілітаційний курс з цілодобовим перебуванням хворих в спеціально обладнаних палатах, трриразовим харчуванням. Детальніше з умовами можете ознайомитись в закладці "послуги" > "Стаціонарне лікування та реабілітація хворих на інсульт". 

Для госпіталізації необхідний огляд нашого лікаря- невролога.

Бажаєте подати заявку на прийом?