main_nav_guest

guest_seo
Новоградська Наталія
Хочу висловити щиру подяку колективу реабілітаційного центру Реавіта за лікування та реабілітацію мого сина Вані, після важкої травми шийного відділу хребта і спинного мозку. В Реавіту син пробув три місяці. І ми відчули підтримку,турботу, чуйність.
Щира подяка головному лікарю реабілітаційного центру Реавіта Олександру Леонтійовичу, який пішов нам на зустріч. Особлива подяка лікуючому лікарю Ользі Юріївній,реабілітологам Насті та Владу,які займалися з моїм сином і стали йому друзями. Ірина,яка вчила сина роздихуватися, всім медичним працівникам,санітарочкам,няням,які піклувалися про Ваню.
Хай Бог посилає вам міцне здоров'я! Дякуємо що ви є! Ви робите велику, добру справу!!!
guest_administrator_name

Дякуємо за Ваші слова! Ми і надалі будемо прикладати всіх зусиль для покращення стану наших пацієнтів. МЦ Реавіта

Безпрозванна Олена
Хочу поблагодарить реабилитологов и весь персонал оздоровительно- реабилитационного центра ,, ReaVita,, за то ,что за две недели поставили, моего мужа Безпрозванного Василия Михайловича, на ноги после инсульта. Привезли мужа в коляске, а забирали - он шол своими ногами. Очень грамотно составленна программа реабилитации и лечения. Особая благодарность реабилитоолагам - Насте,Андрею и Назару, за отправленные видео с занятием моего мужа. Спасибо главврачу, врачам и Всем работникам реабилитационного центра ,,ReaVita,, ДАЙ Бог Вам здоровья, успехов и всего наилучшего.
guest_administrator_name

Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук про наш заклад. Будемо і надалі намагатися підтримувати на гідному рівні нашу роботу. МЦ " Реавіта"

Ольга Семенівна Тарасюк
Хочу висловити слова подяки головному лікарю МЦ "Реавіта" Олександру Леонтійовичу та всьому медичному персоналу даного закладу. Ви,всі, дійсно достойна команда професіоналів. Окрема подяка лікуючому лікарю Вікторії Миколаївні, медичним сестрам, реабілітологам, зокрема, Наталії Михайлівні Романишиній. Високо ціню роботу нянь Юлії та Ольги за хороше ставлення і підтримку словом та ділом. Всім вам дякую за сумлінну працю та хороше ставлення до хворих. Ви відповідаєте своєму призначенню і маєте чуйне серце. Ваша пацієнтка Ольга Семенівна Тарасюк.
guest_administrator_name

Щиро дякуємо за Ваш відгук про роботу наших працівників. Все, що ми робито- це робиться заради покращення якості життя наших пацієнтів. МЦ Реавіта

Еліна Посільська
Доброго дня. Щиро дякуємо колективу центру за лікування та реабілітацію нашої мами Столярчук Тетяни. Ваш високий професіоналізм та добрі серця поставили її на ноги після ішемічного інсульту. Особлива подяка лікарям Вікторії Миколаївні, Тетяні Миколаївні, старшій медсестрі Руслані Терентіївні також реабілітологам Володимиру, Назарію, Наталії Михайлівна, масажисту Віталію та логопеду Ірині. Спасибі медсестрам та санітаркам за їх невтомну щоденну працю. З повагою та найкращими побажаннями у вашій нелегкій праці рідні Тетяни Євгенівни.
guest_administrator_name

Доброго дня, щиро дякуємо за таку високу оцінку роботи нашого закладу. Бажаємо подальшого покращення здоровя Вашій мамі та всього найкращого Вам та Вашій родині. МЦ Реавіта

Богдана Трофімчук
Доброго дня, я пишу від імені мого брата, який проходив реабілітацію у вашому медичному центрі. Сказати, що ми вдячні, це не сказати нічого, ми дякуємо всім і кожному, хто працює тут!!! Ви, просто неймовірні спеціалісти, а в першу чергу ЛЮДИ!!! Ви, створили для нас справжнє чудо і підняли мого брата на ноги після страшної аварії. Низький уклін лікарям: Олександру Леонтійовичу, Тетяні Миколаївні та Ользі Юріївні, реабілітологам Олегу та Юлі, логопеду Соломії, кожній медсестрі та санітарці, Ви просто супергерої нашого часу!!! Окрема подяка Руслані, яка без перебільшення, є душею " Реавіти", завжди з посмішкою та оптимізмом зустріне і розрадить вас. Дякуємо Вам, за те, що Ви є!!! Хай Господь Бог береже Вас і Ваших рідних!!!
З повагою, рідні Федаса Василя.
guest_administrator_name

Щиро дякуємо за високу оцінку нашої праці. Все що ми робимо направлено на покращення стану наших пацієнтів. МЦ Реавіта

Ніна Басюк
Добрий вечір! Кажуть, що лікар - це не професія, а стиль життя. Хочу висловловити щиру подяку всім працівникам медичного центру "
РеаВіта" від Ходоровської Оксани. Ви прекрасні люди. Спасибі вам за все , що ви зробили. Ваша праця - безцінна.
Величезне спасибі лікарю Тетяні Миколаївні за чуйність, доброту. А реабіліатологу Андрію - окрема подяка за Ваші зусилля, старання, професіоналізм, майстерність.
Христині- низький уклін і безмежна вдячність за грамотну кваліфіковану допомогу.Це саме Ви поставили мою сестру на ноги. Дякую масажисту Віталію. Ви професіонали .
Не можу не згадали і керівника центру
Вашенюка Олександра Леонтійовича . Це Людина з великої букви: вислухає, порадить і переконає.
Усім дякую. Ваша праця-безцінна. Живіть мільйон років. Допомогайте ще багатьом людям. Бажаю Вам достатку, здоров'я.
В час, коли життя на волосині,
І, здається, зірка вниз летить,
Ти довірся лікарю, людино,-
Від біди тебе він захистить.
Ти довірся тим рукам умілим,
Що творити можуть чудеса,
Людям, що любов'ю й словом щирим
Повертають зорі в небеса.

guest_administrator_name

Доброго дня! Дякуємо за теплі слова на адресу наших працівників. Все, що ми робимо- робиться спільними зусиллями нашої команди, до якої хотів би ще додати медсестер та молодших медичних сестер, наших пацієнтів з родинами і в першу, та головну, чергу направлено для покращення самопочуття та мобільності людей, що зазнали ту чи іншу втрату здоровя. З повагою, медичний центр Реавіта.  

Таня Пастух
Всім привіт!! Хочу висловити Велику подяку колективу медичного центру "Реавіта" за чудову, професійну організацію роботи й увагу до пацієнтів. Моєму татові 70 років, 10 квітня у нас стався ішемічний інсульт((( Права сторона була повністю паралізована. 21 квітня ми приїхали в Реавіту. Нас відразу дообстежили та відкоригували лікування. В перші дні у нас була депресія, апатія, тато думав, що ми його лишили. Але завдяки професіоналізму та особливому підходу медперсоналу, все минулося. Хочемо виразити велику вдячність лікарю Вікторії Миколаївні за її розуміння, бо з мого боку, інколи, було питань аж забагато.
Хочу виділити Реабілітологів,Ви Найкращі. Паша - професіонал з Великої букви, займався з батьком кожного дня по кілька годин, навчав його ходити. Дівчата - Надя і Наташа вчили сидіти, стояти, правильно лягати на ліжко, і тд. І вже за тиждень ми почали самостійно сидіти, їсти . Щиро дякую за Ваше терпіння, та за те, що поставили нам батька на ноги!!! Навчили самостійно бритися, митися, одягатися, взуватися і тд. Величезне ДЯКУЮ !!! Дякую логопеду Ірі, масажисту Віталію, медсестрам, санітаркам . Ви всі ПРЕКРАСНІ, ви робите Велику, Добру справу! Уклін вам до землі!!! Люблю вас ДуЖЖЖЕЕЕ)))
guest_administrator_name

Дякуємо за гарну та щиру оцінку роботи всього колективу нашого медичного центру " Реавіта".

Артур
Хочу подякувати персоналу "РеаВіта", що приділили максимум зусиль для отужання батька.
08.01.20р. Стався ішемічний інсульт,батькові 44 роки,
в наслідок чого стався параліч лівої сторони, в місцевій лікарні лікували гострий період.
20.01.20р.Ми приїхали в" РеаВіту"
За місяць часу багато чому навчився завдяки персоналу,Дуже Вам Дякуємо за Турботу.
guest_administrator_name

Дякуємо за гарну та щиру оцінку роботи всього колективу нашого медичного центру " Реавіта". 

Халімончук Наталя
Я б дуже хотіла висловити велику подяку усьому медичному колективу, Реавіта", за іхній професіоналізм. Ми звернулися до центру через два роки після черепно- мозкової травми моєї мами, коли надії, що вона вже буде ходити ні в кого не було(у нас було паралізовано ліву сторону).Тетяна Миколаївна не побоялась все таки взяти мою маму(Ланкет Г.А ) на реабілітацію, і за не повних два місяці мама повернулася додому на своїх ногах.
guest_administrator_name

Дякуємо за гарну та щиру оцінку роботи всього колективу нашого медичного центру " Реавіта". 

Іра Форемна
Всім привіт!! Хочу висловити Велику подяку колективу медичного центру "Реавіта" за чудову, професійну організацію роботи й увагу до пацієнтів. Моєму татові 54 роки, 30 вересня у нас стався геморагічний інсульт((( Права сторона була повністю паралізована. 17 жовтня ми приїхали в Реавіту. Нас відразу дообстежили та відкоригували лікування. В перші дні у нас була депресія, апатія, тато думав, що ми його лишили. Але завдяки професіоналізму та особливому підходу медперсоналу, все минулося. Велике спасибі лікарям Тетяні та Вікторії Миколаївні, Руслані Терентіївні за їхнє розуміння, бо з мого боку, інколи, було питань аж забагато.
Хочу виділити Реабілітологів, Люди, Ви Найкращі. Гринь Богдан - професіонал з Великої букви, займався з татом кожного дня по кілька годин. Вчилися сидіти, стояти, правильно лягати на ліжко і тд. І вже за тиждень ми почали згинати паралізовану ногу, самостійно сидіти, а за місяць і ходити . Щиро дякую за Ваше терпіння, та за те, що поставили нам тата на ноги!!! Романишина Наталя навчила самостійно бритися, митися, одягатися, взуватися і тд., робила різні вправи з рукою, після яких наша права рука почала згинатися, пальці ворушитися!! Спасибі Величезне!!! Дякую логопеду Яні, масажисту Віталію, медсестрам, санітаркам . Ви всі ПРЕКРАСНІ, ви робите Велику, Добру справу! Уклін вам до землі!!! Люблю вас ДуЖЖЖЕЕЕ)))
guest_administrator_name

Дякуємо, Ірино за Ваш відгук. Дуже приємно, що Ви так тепло та професійно високо оцінили роботу наших працівників. Але, тут також велика заслуга і Вашого батька, який наполегливо працював, та Ваша. З повагою, МЦ Реавіта